Dodano: 2014.08.19

Ceramika Stoger w nowej tym razem bardzo stylowej odsłonie prezentuje pałacowy piec kaflowy Jena.
Po sukcesie naszego Hanowera [piec-kaflowy-hannover.html] utwierdziliśmy się w przekonaniu że moda na piękne stylowe piece kaflowe nie przemija i pewne grono inwestorów pozostaje wierne stylowym ciepłym wnętrzom. To głównie dla nich dedykujemy naszą nową serię którą rozpoczyna model Jena
Duży kaflowy piec zdobiony jest ślicznymi kwiatowymi ornamentami. Nasz „cukierek”, bo tak najprościej można go opisać, ponieważ większość osób na jego widok reaguje podobnie jak dziecko na widok czary pełnej słodkości. Nie można przejść obok tej ceramicznej, kwitnącej łąki obojętnie.
Jesteśmy bardzo dumni z naszego nowego dziecka jakim jest piec Jena, a to dopiero początek naszych możliwości. Już niebawem kolejne modele z ręcznie malowanymi kaflami o jeszcze bardziej wyszukanych formach, pojawią się modele wykonane z użyciem kafli przestrzennych, z ceramicznymi kolumnami oraz o bardziej pałacowych zdobieniach z dodatkami szlachetnej stali lub gustownych złoceń.

Wymiary pieca:  wysokość: 150cm, szerokość: 97cm, głębokość: 63 cm.
W standardzie doprowadzenie powietrza fi 100 od dołu lub od tyłu, wylot spalin fi 150 – tylni  lub górny, wykończony ceramiczną rozetą. Opcjonalnie – pełna akumulacja.
Istnieje możliwość wykonania piecokominka Stoger Ceramic Jena w wersji przystawnej, bezpośrednio przylegającej tylną częścią do ściany, także w dowolnym kolorze i bez ozdobnych ornamentów. Zobacz próbnik kolorów kafli ->

Magdalena Siewiera

*) – Badanie zgodnie z normą DIN EN 13229 oraz wymagania BSTV miasta Monachium, Regensburgu i Suttgart, zgodnie z programem certyfikacji i DINplus, Konstytucji Federalnej Republiki Austrii. Pierwszy i 2 Poziom określony w Niemczech związany z zanieczyszczeniem powietrza.

 

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece