Dodano: 2015.10.12

westfire-37Ponad rok temu duński producent Westfire zaprezentował nową odsłonę modelu Westfire 18, a dziś możemy cieszyć się kolejną, nową wersją tego doskonałego produktu. Producent zaserwował nam również odświeżoną i większą wersję modelu Westfire 26 oraz kompletnie nowy, potrójnie przeszklony piec Westfire 37.

westfire18Szczegółowo o modelu Westfire 18 pisaliśmy już przy okazji poprzedniej premiery duńskiego producenta. Tym razem zmianę jaką zastosował, widać już na pierwszy rzut oka. Zamiast otwartej przestrzeni pod paleniskiem, mamy teraz do dyspozycji wersję z drzwiami, które dają optyczne wrażenie spójności całego pieca. Wcześniej ta otwarta przestrzeń była głównie przeznaczona do składowania drewna, czyli pełniła rolę drewutni. Teraz dzięki świetnie dopasowanym drzwiczkom możemy zagospodarować to miejsce do trzymania rozpałki, rękawic lub innych rzeczy, które będą schowane i nie popsują nam wizji wnętrza salonu. Pozostałe parametry pieca Westfire 18 są bez zmian.

 

westfire26Od teraz możemy również wybrać powiększoną wersję modelu Westfire 26. Same wymiary paleniska pozostają bez zmian, natomiast zwiększona została przestrzeń przeznaczona do składowania drewna lub przechowywania różnych akcesoriów schowanych za dużymi, stalowymi drzwiami. Jest to oczywiście opcja dodatkowa. Wciąż mamy do dyspozycji wersję o wysokości 100 cm, jednak producent nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, stąd pomysł z powiększonym modelem Westfire 26.

 

 

Absolutną nowością jest model Westfire 37 – piec z piękną, pionową wizją ognia. Firma Westfire zastosowała w tym modelu potrójne przeszklenie, dzięki czemu wizja ognia została jeszcze bardziej wyeksponowana. Dostępna jest wersja standardowa z idealnie dopasowanymi drzwiami oraz na designerskiej podstawie. Moc grzewcza rzędu 7,2 kW sprawia, że model Westfire 37 sprawdzi się idealnie w każdym domu o powierzchni od 50 do 150 m2.

westfire37 westfire37-pedestal

Producent zdecydował się wycofać z produkcji model Westfire 19 oraz Westfire 34, jednak firma Tapis, czyli generalny dystrybutor produktów Westfire w Polsce, proponuje w zamian powyższe nowości oraz modele 33 i 34S, które są świetnym przykładem nowoczesnego nurtu kominków wolnostojących.

Nowoczesne kominki wolnostojące duńskiego producenta z roku na rok zyskują coraz większe zaufanie wśród polskich klientów. Dzięki łatwemu dostępu do internetu, czasopism kominkowym oraz licznym targom w całej Polsce, świadomość konsumenta nieustannie zmienia się w dobrym kierunku. Już nie cena, a jakość jest głównym atrybutem kominka. Ekologiczne spalanie drewna, czysta szyba oraz precyzyjne wykończenie każdego elementu, to teraz pierwszoplanowe czynniki podczas dokonywania wyboru urządzenia grzewczego. Firma Westfire nieustannie dąży do perfekcji w swoich wyrobach oraz stara się spełniać ciągle rosnące oczekiwania klientów. Z wielką dumą sprzedajemy każdy produkt Westfire, ponieważ wiemy, że spełniamy czyjeś marzenie, a wieloletnie użytkowanie kominka na pewno nie popsuje tego marzenia, a wręcz przeciwnie.

 

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu ogrzewania kominkowego
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece