Dodano: 2014.08.01

Duńskie piece kominkowe gruntownie zadomowione na polskim rynku kominkowym za pośrednictwem naszej firmy, szturmem zdobyły serca naszych rodaków. Atuty jak najwyższa jakość i dbałość o każdy detal to w produktach duńskich podstawa każdej piecykowej konstrukcji. Tyle że nie sławna już jakość duńskich palenisk jest najważniejszym argumentem marketingowym lecz nowatorskie wzornictwo, tak często naśladowane i kopiowane za ”blokiem wschodnim” Firma TAPIS.PL ma zaszczyt od roku 2014 zaprezentować ”drugie uderzenie” w postaci kolejnego duńskiego producenta, drugiego w naszej ofercie – firmę JYDEPEJSEN.

Przekazujemy do Państwa oceny nową stronę internetową – www.jydepejsen.pl, którą chcemy przybliżyć naszym rodakom ekskluzywne duńskie piece kominkowe Jydepejsen. Witryna została wykonana z wykorzystaniem najnowszych  technologii i przystosowana jest do najnowszych nośników, jak iPhone czy Tablet.
Doświadczenie ponad 6 letnie z produktami duńskimi w naszej ofercie oraz ogromny sukces sprzedażowy poparty niezliczonymi realizacjami w całej Polsce:  [zobacz: realizacje TAPIS.PL –> ] nakazał nam iść za ciosem i postanowiliśmy powiększyć naszą ofertę o jeszcze bardziej wyszukane produkty.

Szczególnie radzimy zwrócić uwagę na całą serię piecokominków wiszących oraz jedyną w swoim rodzaju serię CUBIC i oczywiście kolekcja ELEGANCE do której pokładamy największe nadzieje i stawiamy że to właśnie ona  podbija serca polaków, a w szczególności modele w wersji obrotowej.

Zapraszamy także do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi na naszym kanale YOUTUBE, aby zapoznać się z wszystkim walorami duńskich pieców.

Oferta Jydepejsen także w serwisie: https://www.tapis.pl/piece-piecyki/jydepejsen/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece