Z nadejściem nowego 2017 roku firma Wellis poszerza swoją ofertę kabin kąpielowo-parowych i wanien kąpielowych o kilka nowych modeli. Poniżej prezentujemy produkty, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Najciekawsze z nich to:

 

Kabina kąpielowo-parowa ARCADE – jednoosobowa dwustronnie przeszklona, z sześcioma dyszami wodnymi w tylnej ścianie kabiny, do tego wygodne półki i deszczownica umieszczona w suficie czynią z niej praktyczne urządzenie codziennego użytku.

Wymiary zewnętrzne kabiny: głębokość 100cm, szerokość 90cm, wysokość 220cm

 

 

 

 

Nieco większa kabina od ARCADE to model FOCUS także z trójstronnym przeszkleniem. FOCUS to duża i wygodna kabina jednoosobowa, z powodzeniem i wygodnie korzystają z niej wszystkie osoby w rozmiarze XXL.

Wymiary zewnętrzne kabiny: szerokość 100cm, głębokosc100cm, wysokość 220cm.

W ścianie tylnej osadzony został pionowy, designerski panel z dyszami wodnymi, natomiast słuchawka prysznica jest w panelu bocznym, w narożniku kabiny. W suficie kabiny FOCUS mamy dużą kwadratową deszczownicę.

 

 

 

 

MONZA to bardzo wygodna kabina kąpielowo-parowa na planie prostokąta, wymiary: szerokość 120cm, głębokość 90cm, wysokość 220cm. Dodatkowo kabina MONZA ma wygodne przesuwane drzwi.

 

 

 

Wszystkie wymienione kabiny wyposażone są w bezpieczne szkło, generator pary, wentylator, czujnik temperatury, akrylowe krzesełko, sterylizator ozonu, masaż pleców, sufitowe oświetlenie radio. Mogą stanowić uzupełnienie oferty kabin kąpielowo-parowych oferowanych przez Tapis czyli trzech bardzo już popularnych modeli: Senzo, Minima i Senzo Maxi. Więcej informacji o kabinach prysznicowo-parowych Wellis >>

 

Nowe modele wanien kąpielowych w 2017 uzupełnią i tak już bogatą gamę nowoczesnych, designerskich modeli Wellis, najciekawsze z nich to:

Wanna OVAL – charakteryzują ją miękkie, stonowane linie, kształt wanny przypomina regularną połówkę jajka.

Wymiary zewnętrzne: długość 186cm, szerokość 88 cm, wysokość 60,5cm

Grubość akrylu w tym modelu to aż 3 do 4mm na zewnątrz i aż 4 do 5mm po stronie wewnętrznej. Konstrukcja wanny ma 1,5-2cm grubości specjalnej wielowarstwowej izolacji termicznej.

 

 

 

Wanna model SIERRA to podobny kształt do wanny OVAL, ale z podwyższoną częścią za plecami.

Wymiary modelu SIERRA: długość 173cm, szerokość 77,5cm, wysokość 71cm

Grubość akrylu i izolacji tak samo jak w modelu OVAL.

 

 

 

Wanna SYMPHONY to zdecydowanie designerski produkt, dedykowany do najodważniejszych projektów salonów kąpielowych. Konstrukcyjnie jest zbudowana tak samo jak OVAL i SIERRA natomiast kształtem jeszcze bardziej oryginalna, jej górne brzegi płynnie rozszerzają się na zewnątrz, stanowiąc szeroki kołnierz dla niecki. Trochę przypomina kształtem duży, egzotyczny, kielichowy kwiat.

Wymiary zewnętrzne SYMPHONY: długość 175cm, szerokość 76cm, wysokość 84cm.

 

 

 

 

Prosta i pozornie skromna forma to wanna TIFFANY. Prosty kształt wzbogacony został w tym wydaniu naturalną strukturą i kolorem drewna na całej zewnętrznej powierzchni wanny.

Wymiary wanny, długość 180cm, szerokość 80cm, wysokość 62cm. Kolor naturalnego drewna dedykuje ją do nowoczesnych pokoi kąpielowych z licznymi akcentami drewna, rattanu lub bambusa.

 

 

Nowe produkty z katalogu Wellis to nie tylko nowoczesne i niepowtarzalne stylistycznie wanny i kabiny prysznicowo-parowe, ale też urządzenia o bardzo wysokich właściwościach użytkowych, ergonomiczne, wygodne i bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.


Rafał Jaros

Specjalista z zakresu Wellness i SPA
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

 

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa, Wanny SPA