Dodano: 2013.03.25

Kabiny parowe CLASSIC z oferty Tapis wykonane są z nowoczesnego, specjalnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu są stabilną, paroszczelną konstrukcją. Szybki, czysty montaż zasadą klocków lego, w przeciwieństwie do tradycyjnych łaźni parowych murowanych, wykańczanych płytkami lub mozaiką. Czas montażu niejednokrotnie to tylko jeden dzień! Również utrzymanie higieny i dezynfekcja nieporównywalnie prostsza w stosunku do typowych ciężkich łaźni. Łatwy dostęp do generatora pary, bardzo istotny przy serwisowaniu kabiny parowej. Równie nieskomplikowany jest demontaż w przypadku decyzji zmian przeznaczenia obiektu.

W skład wyposażenia wchodzą gotowe do montażu, formowane próżniowo elementy ścienne i pięknie profilowane elementy sufitowe w standardowym kolorze białym. Kabiny wyposażone są w wygodne, pojedyncze siedzenia, gustownie wkomponowane w elementy ścienne. Drzwi z ościeżnicą i klamkami z anodowanego aluminium wykonane są z najwyższej jakości hartowanego szkła.

W każdą kabinę parową można wmontować dowolnie wybrany model panelu prysznicowego i deszczownicy, a także wyposażyć w dodatkowe półki. Nie stanowi też problemu zamontowanie dodatkowych oświetleń typu gwiaździste niebo, lub LED. Dodatkowo, po zamontowaniu urządzenia Sunshower Deluxe Health – słoneczny prysznic z funkcjami lamp UV i IR zyskujemy dodatkowe funkcje – opalanie i saunę z podczerwienią.
Doskonały produkt o szerokim zastosowaniu od prywatnego domowego SPA, po gabinety kosmetyczne, obiekty odnowy biologicznej, siłownie, oraz profesjonalne ośrodki Wellness.

Posiadamy w ofercie pięć modeli o zróżnicowanych wielkościach:
Model nr. 1 – wymiary: 1136x1306x2100 (mm)
Model nr. 2 – wymiary: 1606x1306x2100 (mm)
Model nr. 3 – wymiary: 1900x1306x2100 (mm)
Model nr. 4 – wymiary: 2200x1906x2100 (mm)
Model nr. 5 – wymiary: 2800x1306x2100 (mm)

Po więcej informacji zapraszam:
https://www.tapis.pl/kabiny-parowe/modulowe-laznie-parowe.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny, Spa