MicroSilk Firma Tapis z  ogromną przyjemnością informuje Państwa, że do wybranych modeli  wanien SPA kanadyjskiego producenta Coast Spas, którego reprezentujemy w Polsce, do istniejącego wyjątkowego systemu filtracji  o którym pisaliśmy w dniu 19.11.2012r ( Pozycja lidera zobowiązuje)   – zostaje   wprowadzona kolejna opcja  „magiczna  jedwabista kąpiel bąbelkowa” (z ang. MicroSilk tm).  Opcję wprowadzono do trzech modeli  wanien Coast Spa – OMEGA, ZENITH i VINTAGE. Kanadyjska firma   Coast Spas   wiodący lider i zdobywca prestiżowych nagród (Konkurs „Best Hot Tub/SPA z dnia 2013.04.04), w produkcji wanien Spa na świecie zawsze podąża za najnowszymi innowacjami w hydroterapii, ciągle udoskonalając swoje produkty.

Wszyscy przywiązujemy wagę do swojego wyglądu, chcemy zachować młodość i zdrowie. Dbamy o dobre samopoczucie całej rodziny. Realizujemy to poprzez wizyty u lekarzy, seanse w obiektach odnowy biologicznej. Niestety nie zawsze mamy czas, a czasem zwyczajnie nie mamy chęci na wyjście z domu.  I tu pomaga nam minibasen – wanna SPA  z systemem „magicznej jedwabistej kąpieli bąbelkowej”.  20 minut dziennie – poświęconych w dowolnie wybranym czasie we własnym domu, w towarzystwie przyjaciół lub rodziny – jak również solo, pozwoli zrelaksować ciało i umysł, oraz zmniejszy wszelkie dolegliwości.

Przejdźmy do konkretów:

Jedwabista kąpiel bąbelkowa – MicroSilk Tm oparta jest na naturalnych właściwościach wody, która jest w wannie Coast Spas. Standardowa wielkość  pojedynczej bańki  wodnej wynosi ok 2500 mikronów natomiast bańka z MicroSilk TM to zaledwie 50 mikronów.

silk

Wielkość bańki MicroSilk Tm pozwala na swobodne „przedostanie” się w głąb naskórka, aż po skórę właściwą, co przekłada się na  przyśpieszenie  metabolizmu, zwiększa  ukrwienie, wzmacnia naturalną odporność biologiczną,  odtruwa organizm z zanieczyszczeń.

 

Multimedialna prezentacja: Koncepcja MicroSilk Tm

Kąpiel w MicroSilk Tm to  najbardziej efektywne  nawilżenie całego  ciała „do wewnątrz”. Takie nawilżenie ogranicza procesy starzenia się naskórka, odkładnia cellitu, redukuje zmarszczki i naturalnie zwiększa produkcję kolagenu. W przeciwieństwie do stosowanych powszechnie kremów nawilżających działających punktowo, kąpiel nawilża równomiernie całe ciało.

Kąpiel w mini basenie – jednej z trzech wanien SPA z systemem MicroSilk Tm  zapewnia nie tylko relaks, ale zdrowie, piękny wygląd i przedłużenie młodości.

Obecnie MicroSilk Tm jest dostępny tylko i wyłącznie w produktach Coast Spa w Polsce. Wanny z systemem MicroSilk Tm to: Silk Spa, Omega, Vantage i Zenith.

Multimedialna prezentacja:
Kąpiel bąbelkowa w wannach SPA – Coast Spas

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć wanny Coast Spas z systemem kąpieli perełkowej MicroSilk Tm.

microsilk_01 microsilk_06 microsilk_07 microsilk_08 microsilk_03 microsilk_09  microsilk_05 microsilk_04 microsilk_02 microsilk_10microsilk_17 microsilk_13
Realizacja: okolice Vancouver Kanada,
Wanna SPA z systemem MicroSilk Tm: Zenith MicroSilk (31 dysz + MicroSilk),
Kolor niecki: Tuscan Sun

 

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA