Wzbogacamy dział saun DESIGN o nowy model KOLETA.

Nowoczesna narożna sauna KOLETA – to 100% produkt POLSKI, wykonany w pracowni stolarskiej TAPIS.

Front sauny KOLETA to – niczym nie zakłócone pełne przeszklenie osadzone w ościeżnicy z OSIKI, któremu smaku dodają designerska stalowa-szlifowana klamka oraz najwyższej jakości zawiasy z regulacją docisku.

Szkło o grubości 1cm w standardzie dostępne w 3 kolorach: przezroczyste, antisol oraz biały mat, opcjonalnie może być piaskowane, matowione w całości lub częściowo, grawerowane, z ciekawą fakturą czy np. nadrukiem okolicznościowym. Warto wiedzieć, że można również zamówić Saunę KOLETA w wersji bezprogowej, o szerokości drzwi optymalnej dla wózków inwalidzkich, co jest niezwykle istotne w nowoczesnych ośrodkach użyteczności publicznej.

Wewnętrzne oraz zewnętrzne części kabiny w standardzie wykonane są w technologii panel OSIKA bezsęczna. Jeżeli jednak rustykalny charakter zewnętrznych paneli boazeryjnych nie komponuje się ze stylem wnętrza to na życzenie oferujemy dekoracyjne okładziny meblowe w bogatej gamie kolorów do wyboru tak jak w saunie KARI  (https://www.tapis.pl/info/sauny-z-serii-k.html). Próbnik okładzin dostępny jest tutaj >>.

Ławki jak zawsze w ergonomicznych wyprofilowanych kształtach, wykonane z afrykańskiego drewna ABACHI, które nie kumuluje ciepła i gwarantuje komfort użytkowania nawet gdy zapomnimy ręcznika. Bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim, dlatego również designerska zimna klamka zastosowana wewnątrz nie akumuluje ciepła.  W temacie wygody warto wspomnieć również o podestach w saunie – które są ruchome i dzielone – łatwe do demontażu w celu czyszczenia czy mycia podłogi.

W wyposażeniu standardowym sauny KOLETA oferujemy aż trzy rodzaje oświetlenia:
– światłowodowe Gwieździste Niebo – koloroterapia,
– LEDowe oświetlenie zaoparciowe,
– główne żółte światło centralne.

Wszystkie trzy rodzaje oświetlenia sterowane są pilotem.

Funkcję grzewczą w wersji podstawowej stanowią promienniki podczerwieni niemieckiego producenta firmy EOS. Sauna Infrared wyposażona w 6 promienników IR o mocy 450W każdy.

Dla zwolenników sauny tradycyjnej – sauny fińskiej z wyższą temperaturą kąpieli – opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania pieca elektrycznego jednofunkcyjnego jak również pieca typu combi z funkcją łaźni parowej, TYLARIUM.

Jak każda sauna produkcji firmy TAPIS również model KOLETA może zostać skonfigurowany pod względem wymiarów, wyposażenia i wykończenia, zgodnie z życzeniem i możliwościami Inwestora.
Wymiary standardowe: 150cm x 150cm

Pełna oferta saun Design dostępna jest w serwisie internetowym:
https://www.tapis.pl/sauny/kabiny-do-sauny/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny