Dodano: 2012.08.23

Firma Tapis z przyjemnością pragnie pochwalić się, że z początkiem bieżącego roku została generalnym przedstawicielem w Polsce producenta niezwykłych, niepowtarzalnych produktów BORDELET. Od ponad 35 lat twórca futurystycznych form kominków Jean Claude Bordelet podkreśla swoimi oryginalnymi produktami piękno ognia. Jego twórczość wielokrotnie honorowano prestiżową we Francji nagrodą dla projektantów – JANUS.

Jego prace ozdabiają corocznie najważniejsze wystawy i targi. Dzięki ciągle wprowadzanym eksperymentom w swojej pracowni w Montpellier, do perfekcji opanował pracę z metalem. Dlatego każdy kominek z tej pracowni jest dziełem sztuki designerskiej. W swojej najnowszej pracy artysta pomyślał o różnorakich gustach odbiorców i najmłodsze dziecko kominek IRENA możemy oglądać w różnych wersjach graficznych. Od form secesyjnych, którego przykładem jest Arabesques, aż po ultranowoczesne Graffiti. Z elegancją wprowadzony kolor w świat czerni i bieli, nie zakłócający w niczym czystości linii. Ciekawostka jaką wprowadziła firma jest możliwość ściągnięcia aplikacji firmy i przeglądania nowinek firmowych w telefonach typu iPhone.
Dajmy się uwieść wysublimowanym , dostosowanymi do naszej wrażliwości, jedynymi takimi instalacjami na rynku. Zbuntujmy się przeciw standaryzacji, nie bójmy się wyróżnić, postawmy na BORDELET


Więcej informacji w serwisie https://www.tapis.pl/kominki/bordelet/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki