thermorossiPierwsze kominki kaflowe pojawiły się w domach już kilkaset lat temu i mimo ciągle zmieniającej się mody, wielu klientów wciąż decyduje się na tradycyjny piec kaflowy, który idealnie będzie komponować się w rustykalnym wnętrzu, ponieważ przy odpowiednim doborze wzoru i koloru kafli, możemy nadać pomieszczeniu staroświecki wygląd, przykuwając uwagę klientów np. w ekskluzywnym hotelu bądź restauracji.

Natomiast kominek o nowoczesnym kształcie, pokryty lśniącymi, gładkimi kaflami, idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem o bardzo modnej, minimalistycznej stylistyce. Różnorodność dostępnych wzorów, kształtów i kolorów sprawia, że niezależnie czy ma być to tradycyjny kominek pałacowy, czy nowoczesny kominek kaflowy – zawsze znajdziemy swój wymarzony piec, który będzie współgrać z wystrojem wnętrza, jak i charakterem domowników.

Firma TAPIS.PL ma zaszczyt zaprezentować cztery wyjątkowe modele włoskich kominków kaflowych firmy Thermorossi, które od dzisiaj na stałe będą gościć w naszej ofercie:

 

Dorica

dorica

Jest to nowoczesny kominek kaflowy o wyjątkowym kształcie. Obudowę wykonaną z kafli wyróżnia wysoka zdolność akumulacji ciepła, dzięki czemu nawet po wygaśnięciu drewna w palenisku, jeszcze przez długi czas będziemy odczuwać ciepło w naszym domu. Niezwykła forma w połączeniu z naturalnymi właściwościami kafli, dają świetny efekt, który z pewnością doceni każdy nabywca tego urządzenia grzewczego.

 

Saint Moritz

saint-moritz

Saint Moritz to połączenie klasyki z nowoczesnym stylem. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, idealnie będzie komponować się z minimalistycznym wystrojem, który przez ostatnie lata stał się bardzo popularny. Warto pamiętać, że to nie tylko piękna ozdoba pomieszczenia, lecz także świetne urządzenie grzewcze, które pozwala na zachowanie równej temperatury otoczenia, bez krótkotrwałych efektów przegrzania czy też wychładzania, a to wszystko dzięki zastosowaniu kaflowej obudowy.

 

Montreux

montreux

Jest to model bardzo podobny do Saint Moritz, jednak wyposażony w kaflową „koronę”, która dodaje mu swego rodzaju klasy, zwłaszcza w połączeniu z wyważonym, bordowym kolorem. Wyjątkowy design sprawia, że model Montreux może zyskać miano kominka pałacowego, który nie tylko będzie powalać wyglądem, ale również spełniać swoje podstawowe zadanie, czyli wykorzystywanie go jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniu.

 

Lienz

lienz

Jest to kolejny model podobny do Saint Moritz wyposażony w kaflową nadstawkę, jednak tym razem jej okrągły kształt i dobranie odpowiednich kolorów sprawia, że nabiera zupełnie innego charakteru. Model ten, jak i każdy inny piec kaflowy firmy Thermorossi posiada wyjątkową wizję ognia oraz kafle najwyższej jakości, gdzie każdy szczegół jest perfekcyjnie wykonany. Oba te czynniki przyczyniają się do tworzenia wyjątkowej atmosfery, gdziekolwiek będą usytuowane.

Modern line.cdr

Rzeczą niezwykle ważną, wartą podkreślenia i zapamiętania jest fakt, iż wszystkie powyżej zaprezentowane modele występują w wersji z systemem dystrybucji gorącego powietrza, dzięki czemu nie tylko ogrzejemy pomieszczenie, w którym się znajdują, ale również wszystkie inne z nim sąsiadujące. Jest to opcja niezwykle przydatna dla klientów, którzy chcą w głównej mierze ogrzewać swój dom za pomocą kominka kaflowego.

Oferta firmy Thermorossi jest skierowana również do wszystkich miłośników ekologii, ponieważ każdy z powyższych modeli występuje także w wersji opalanej pelletem, którego największą zaletą jest czyste, ekologiczne spalanie, dzięki czemu powstaje znikoma ilość popiołu. Ponadto zakup pelletu w workach 10 lub 20kg bardzo ułatwia transport i przechowywanie. Warto mieć również na uwadze, że pellet należy do najbardziej wydajnych i ekonomicznych materiałów opałowych.

Różnorodność sposobów zdobienia kominka powoduje, że na rynku mamy prawdziwą obfitość pieców kaflowych w różnej stylistyce. Podczas dokonywania zakupu warto pamiętać, iż nie jest to tylko piękna ozdoba, ale również urządzenie grzewcze, które ma niezawodnie służyć przez wiele lat. Najwyższa jakość używanych materiałów, dbałość o wykończenie oraz najlepsze parametry techniczne, to cechy kominka idealnego. Włoskie kominki kaflowe firmy Thermorossi niezmiennie od kilkudziesięciu lat posiadają te cechy, dzięki czemu z czystym sumieniem możemy je Państwu polecać.

Więcej informacji o kominkach kaflowych Thermorossi w serwisie internetowym:
https://www.tapis.pl/kominki/ceramiczne/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki, Piece