Dodano: 2013.06.11

Kominek Marta 1Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu inwestorów gamą niedrogich kominków  – firma Tapis prezentuje kolejną, rustykalną obudowę z serii kominków Marta – Marta 1.

Kominek narożny Marta 1 występuje w wersji lewo lub prawostronnej.

Obudowa wykonana z żółtego piaskowca. Poziome elementy  półek  zostały wykonane z marmuru w kolorze ecrie, wykończone listwami dębowymi. Pod paleniskiem  – do wyboru trzy rodzaje cegiełki – czerwona, morelka lub leopard.
Zakończenie kominka wykonane jest z belki dębowej w trzech dowolnych kształtach (frezowana, prosta oraz oflisowana), w 6 kolorach. W komplecie żeliwny wkład kominkowy z bocznym przeszkleniem (2 szyby) o mocy 12kW.

Półka pod paleniskiem opcjonalnie może zostać wykonana z jednolitej płyty marmuru –  bez cegiełek, tak jak jest w przypadku obudowy Marta 2 i 3.

Wymiary obudowy Marta 1 –  szerokość 125cm x głębokość 80cm

Marta 1 występuje w wersji  rozszerzonej z dodatkową półką boczną (tzw. kapliczką).
Rozmiary wersji rozszerzonej:  175cm X 80 cm

     

Już niebawem kolejna wersja Marty 1 – Marta 11. Obudowa będzie wykonana z drobnej łupanki piaskowca z wkładem kominkowym z prostą szybą (bez bocznego przeszklenia). Pozostałe wymiary takie jak w  kominku Marta 1. Kominek z nowoczesnym  wkładem o mocy 12 kW.  Wkład stalowy wyłożony materiałem Acumotte z bezpośrednim doprowadzeniem powietrza z zewnątrz.

Wymiary wkładu do zestawu kominkowego Marta 11 :
– Wysokość całkowita – 876mm
– Szerokość – 765mm
– Głębokość – 481mm
– Waga – 150 kg
– Wymiary przeszklenia 562 x 344
– Średnica wylotu spalin – 180mm
– Średnica doprowadzenia powietrza z zewnątrz 123mm (opcja)

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/promocje/kominek-marta-1.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki