Dodano: 2013.09.30

Kominek narożny Marta 11Tym razem nasza propozycja skierowana jest do odbiorców posiadających niewielką przestrzeń do zagospodarowania, którzy marzą o niczym nie zastąpionej atmosferze jaką daje buzujący, wiecznie zmienny ujarzmiony za szybą ogień. To ogromna grupa tradycyjnych klientów, którzy za nic nie zrezygnują z kominka na rzecz tak modnych, nowoczesnych pieców wolnostojących. I tą lukę firma Tapis ma nadzieję wypełnić nowym, narożnym zestawem kominkowym Marta 11. Nowoczesny, kompaktowy kominek z wkładem z szybą boczną, ascetyczny w formie, z pewnością powinien spodobać się każdemu, kto ceni prostotę i elegancję.

Wysoko umieszczone dla wygody obsługi palenisko w całości obudowane marmurem. Nieduża półka pod paleniskiem, oraz podstawa wykonana z płyty meblowej – bogaty wybór wzorów, faktur i kolorów:  https://www.tapis.pl/pobierz/plyty-wzornik.pdf. Tak szeroki wybór materiałów wykończeniowych pozwoli dopasować kominek do każdego gotowego już wnętrza.

       

Kominek Marta 11 występuje w wersji prawo lub lewostronnej. Interesujący jest również zastosowany wkład kominkowy – wkład wykonany ze stali, wyłożony materiałem kumulującym ciepło z doprowadzeniem powietrza i co bardzo ważne ze średnicą wylotu spalin zbliżoną do średnic wylotu spalin pieców wolnostojących 160mm, co daje możliwość do montażu tam, gdzie są ograniczone warunki, ze względu na średnicę komina. Szyba boczna nieduża, ale jednak dająca dwustronny widok ognia.

Kominek narożny Marta 11 występuje w następujących wersjach:

                                                      

prawostronna             lewostronna               prawostronna z drewutnią            lewostronna z drewutnią
(narożna)                      (narożna)                    (frontalna lub narożna)                 (frontalna lub narożna)

Wymiary narożnego zestawu kominkowego Marta 11
– szerokość całkowita przy blacie 99 cm,
– wysokość blatu (górnej krawędzi do podłogi 58 cm),
– szerokość wkładu-paleniska 485 mm,
– wysokość wkładu -paleniska 810 mm,
– wysokość całkowita kominka od podłogi 136 cm,
– głębokość całkowita (od blatu do ściany) 72 cm.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki