Z przyjemnością informuję, że do gamy kominków gazowych firmy Bellfires dołączyły trzy nowości. Bellfires to holenderska firma rodzinna założona w 1928 roku, specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych takich jak kominki gazowe, oraz wkłady kominkowe. Każdy produkt wykonany ręcznie z dbałością w najdrobniejszym szczególe, każdy element polerowany ręcznie.

Kominek Derby: Derby (Large oraz Small) pochodzi z rodziny kominków z zamkniętą komorą spalania. Ten system nie wymaga ramy maskującej, dzięki czemu mamy tylko szkło i piękną wizję płomieni. Kominek równie dobrze prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, jak i w stylowych w klasycznych kominkach typu portal.

Kolejne wkłady to dwa modele „półwyspowe” – model View Room Divider Medium i View Room Divider Large. Piękny, trójstronny kominek jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których możemy cieszyć się widokiem ognia z każdej strony, doskonały do dzielenia pomieszczeń na osobne strefy.
W standardzie kominki dostarczane z wygodnym pilotem zdalnego sterowania. Najkrótsza charakterystyka kominków gazowych Bellfires to – minimalistyczne, z dużą ilością szkła, niewiele stali, odnajdujące się w każdym wnętrzu. Dzięki niezwykle szerokiej gamie indywidualnych możliwości konfiguracji kominka (różne ramki, wnętrza i dekoracje paleniska) mamy pewność, że możemy stworzyć w swoim domu wyjątkowego, ciepłego, oświetlonego płomieniami prawdziwego ognia miejsca wypoczynku.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki, Kominki gazowe