Dodano: 2016.04.04

Kominki z serii Matrix 1050/650 zostały wykonane w oparciu o najnowsze technologie, jednocześnie podążając designem za najnowszymi trendami. Trzy dostępne modele z frontową, narożną, bądź trójstronną wizją ognia dają wielkie pole manewru dla projektantów, dzięki czemu każde pomieszczenie może być zaaranżowane indywidualnie pod każdego klienta. Masz marzenie o idealnym kominku gazowym? MatriX je spełni.

Model MatriX 1050/650-I to nowoczesny, frontalny kominek gazowy z innowacyjnymi
palnikami Log Burner 2.0®.

Obecnie panuje trend na ożywienie pomieszczeń przez zastosowanie kominka w centralnej części salonu. Dzięki wykorzystaniu realistycznych polan ceramicznych, otrzymujemy efekt ogniska wyróżniający każdą aranżację. Aby uzyskać jak najlepszą wizję ognia, holenderska firma Faber/Kwline, której jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce, zastosowała we wszystkich urządzeniach z serii MatriX ulepszone palniki Log Burner 2.0, dzięki którym nie sposób odróżnić uzyskanego efektu od prawdziwego ognia. Dla jeszcze lepszego zwiększenia efektu, mamy możliwość sterowania poziomem podświetlenia paleniska wygodnym pilotem. Nowoczesna technologia z użyciem energooszczędnych modułów LED pozwala na tworzenie optymalnej atmosfery przy niskim poborze mocy.


Z myślą o zwolennikach kominków narożnych, powstał model MartiX 1050/650-II

matrix-1050-650-II

W przypadku kominka z dwustronną wizją ognia, mamy znaczne większe możliwości aranżacyjne. Kominki narożne idealnie komponują się w narożnej części pomieszczenia, oraz w przypadku pomieszczeń typu „open space”. Ważną informacją odnośnie kominków gazowych z serii MatriX jest fakt, że wszystkie szyby posiadają bardzo prosty w obsłudze system otwierania, co niweluje ryzyko uszkodzenia, oraz poprawia wygodę przy czyszczeniu wkładu.

Ostatni kominek gazowy z serii MatriX, to 1050/650-III

matrix-1050-650-III

Najlepszy design, najlepsza wizja ognia, najlepsze możliwości aranżacyjne, najnowszy trend. Nazwa modelu 1050/650-III spokojnie mogłaby zostać skrócona do „NAJ”, ponieważ posiada on w sobie wszystko, by zaliczać go do kominków najbardziej pożądanych w tym sezonie. Trójstronny kominek daje wielkie pole do popisu projektantom, co zawsze przekłada się na przepiękne wizualizacje i zachwyt klienta. Tak jak we wszystkich najlepszych kominkach gazowych, tak i MartiX łączy się z naszą siecią domową WiFi, dzięki czemu możemy go zaprogramować, bądź w wygodny sposób zmieniać ustawienia poprzez aplikację w tablecie czy smartphonie. I to nawet nie schodząc z kanapy. W aplikacji można wybrać wygodną funkcję termostatyczną, która będzie automatycznie dopasowywać temperaturę w danym pomieszczeniu, lub opcję EcoBoost, za pomocą której można zaoszczędzić nawet do 70% gazu, przy zachowaniu pięknej wizji ognia.

Uwaga!
Na chwilę obecną kominki gazowe Matrix produkowane są tylko i wyłącznie na gaz z sieci i nie ma LPG.

Kominki gazowe nieustannie zyskują coraz to więcej zwolenników. Nic więc dziwnego, że firmy prześcigają się w wypuszczaniu na rynek nowych, wciąż ulepszanych modeli z jeszcze lepszą jakością wykonania. To świetna wiadomość dla klientów, ponieważ oferowane kominki gazowe są coraz to lepsze i lepsze. Oferta producentów jest nieustannie udoskonalana, jednak na chwilę obecną nie sposób znaleźć urządzenia, które przewyższy jakościowo i technologicznie serię MatriX firmy Faber/Kwline.

Ulotka informacyjna: Kwline Matrix 1050 >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe