Kominki Łódź TAPIS.PL – Salon Firmowy Nr.3 firmy Tapis mieści się w Łodzi przy ul. Wędkarskiej 5, jest to trasa przelotowa północ-południe w pobliżu Galerii Handlowej „Port Łódź” z jednym z największych w Polsce sklepem IKEA. Przed salonem, dla naszych klientów przygotowane jest zawsze miejsce parkingowe. Do dużego, trzypiętrowego budynku położonego nieco w głębi ogrodu prowadzi cały rok zielona alejka.

Już w ogrodzie wita bogata ekspozycja grilli, galanterii ogrodowej oraz drewniane balie ogrodowe, przygotowane do użytku i testowania. Baseny zewnętrzne firmy TOI. Za budynkiem kolekcja produkowanych przez naszą stolarnię domków saunowych i grillowych.

Duża powierzchnia Salonu 600m2 ekspozycji, umiejętnie podzielona na przytulne strefy, robiące wrażenie zamieszkanych pokoi.

Poziom „0” to pomieszczenie techniczne i magazynowe.
Pierwsze piętro to alejki z wkładami kominkowymi powietrznymi i wodnymi takich producentów jak Kwline, Stoger, Ruegg, Kashutz i wielu innych. Znajdziemy tu również przykłady obudów kominkowych klasycznych, rustykalnych, nowoczesnych oraz futurystycznych.
Osobny kąt to ekspozycja ekskluzywnych wanien SPA, kanadyjskiego potentata w produkcji wanien firmy Coast Spas, oraz basen pływacki o długości 6 m. W tle nastrojowa, relaksacyjna muzyka, oraz wkomponowane biokominki.

Wchodząc po schodach mijamy interesujące miejsce niespotykane w innych tego typu obiektach – winniczkę. Tu prezentowane są klimatyzatory do montowania w piwniczkach winnych, wyposażenie –półki do układania butelek, oraz specjale do tego typu pomieszczeń drzwi.
Salon firmowy kominki Łódź posiada w pełni wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną z nowoczesnymi urządzeniami pozwalającymi przeprowadzać prezentacje multimedialne. Znajdziemy tu podłączone i działające urządzenia grzewcze oraz wkłady gazowe z tak przygotowaną instalacją, aby można prowadzić na nich prezentacje praktyczne.

Tu zostało wydzielone specjalne miejsce – strefa dla architektów – zarówno architekci jak i deweloperzy mają możliwość zaproszenia swoich inwestorów i zapoznania ich z proponowanymi produktami „na żywo” oraz skorzystania z praktycznej wiedzy konsultantów technicznych.
Wchodząc na pierwsze piętro – od razu zauważamy dział barbecue – grille w różnym kształcie i stylu, piece chlebowe, kuchnie opalane drewnem, oraz gamę rusztów do zabudowy.
Wydzielona powierzchnia produktów SPA I Wellness, z działającymi saunami – fińską i infrared, oraz łaźnią parową.

Wszystko do użytku klientów. Specjalnie przygotowany kącik- szatnia-przebieralnia pozwala korzystać z urządzeń w kameralnych, niekrępujących warunkach. Ten dział dysponuje akcesoriami wyposażenia saun, oraz całej branży Wellness z naszej oferty. Wyposażenie – prysznice, coolery, meble, leżaki.W kolejnej strefie – pomieszczeniu klubowym znajduje się działający kominek z rzeźbionym portalem drewnianym wraz cała zabudową typu biblioteka – z książkami dla oczekujących klientów. Tu również znajdziemy wzory kominków kaflowych, przepiękne stylowe piece kaflowe typu pałacowego, oraz niespotykane, zdobione ręcznie malowanymi kaflami wolnostojące piece firmy Lincar. To kolejne klimatyczne miejsce, gdzie siedząc w wygodnych klubowych fotelach, bez pośpiechu możemy zapoznać się z bogatą gamą rodzajów i kolorów kafli ceramicznych używanych do budowy pieców kaflowych, oraz przeglądając katalogi wybrać wymarzoną obudowę naszego kominka.
Zwiedzając dalej pierwsze piętro możemy zobaczyć działanie kominków elektrycznych z realistyczną wizją ognia – kominki w 3D.

Dla klientów zmuszonych do przyjazdu z małymi dziećmi stworzony został aneks dziecinny w niesamowitej scenerii groty solnej, którego specjalną atrakcja jaką jest „piaskownica solna„. Dla młodych mam z niemowlakami – w łazience wygodna przewijalnia.
Kolejne piętro – to piece wolnostojące – zróżnicowane pod względem wyglądu – nowoczesne takich producentów jak Rika, czy Westfire i bardziej tradycyjne wielu innych producentów. Myśląc kompleksowo – proponujemy produkowane w naszej pracowni stojaki do drewna. Różne rodzaje – metalowe w bogatej gamie kolorów, drewniane, oraz bardzo nowoczesne szklane.
W sumie – ekspozycja zawiera ok. 300 produktów, sukcesywnie zmienianych i uzupełnianych nowościami.
Salon różni się od innych tego typu miejsc, dzięki panującej tu domowej, intymnej atmosferze i życzliwej obsłudze.

Fachowość, doświadczenie i aktywne lata w branży potwierdzają certyfikaty, dyplomy, podziękowania, nagrody, tak liczne, że brak już na nie miejsca na ścianach.

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Firmowego nr.3 w Łodzi.

Kominki ŁÓDŹ
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23
tel.kom: 606 717 626

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia