Dodano: 2013.10.25

b1Firma Bordelet dzięki  swojej  wiedzy i doświadczeniu niezmiennie utrzymuje się  w czołówce producentów kominków futurystycznych oraz futurystycznych pieco-kominków.

Pozycja światowego lidera w klasie designerskich produktów grzewczych obliguje, a wręcz wymusza tworzenie coraz to nowszych wzorów i kształtów. Oczywiście za każdym razem są to niebanalne, innowacyjne rozwiązania, godne podpisu ich głównego twórcy i architekta Jean-Claude Bordelet.

Jako przedstawiciel BORDELET w Polsce z przyjemnością przedstawiamy trzy nowe modele utrzymane w stylu którego nie można pomylić z żadnym innym producentem.

Pierwszy z nich, to podwieszany, centralny kominek Zelia 908 produkowany dotychczas w kolorze czarnym, otrzymuje przepiękny odważny, soczysty, energetyczny, pomarańczy kolor. Nie zakłóca on dotychczasowych charakterystycznych czystych linii produktu, czyniąc go jeszcze bardziej centralnym punktem zainteresowania. Prawdziwie „gorące” nie tylko przez temperaturę domowe ognisko.

 

 

Dla osób pragnących przełamać symetrię,  polecamy kolejny centralny podwieszany kominek – Elena 913.

Dzięki asymetrycznej górnej części pieca podzielimy wnętrze na dwie strefy – tę bardziej ukrytą w cieniu, tworzącą tajemniczy półmrok, oraz oświetloną stale zmieniającym się spektaklem płomieni.

 

 

I kolejna nowość – model Julietta 985 w wersji podwieszanej.

Typowo centralna, symetryczna, przeszklona z wszystkich stron, o ogromnej mocy 15 kW, wręcz niespotykanej w modelach z tak ogromnym przeszkleniem.

 

 

 

Wszystkie modele posiadają sprawność powyżej 77%, co stawia je w grupie solidnych i wydajnych urządzeń grzewczych. Każdy z modeli wiszących w standardzie jest przystosowany do wysokości 250 cm, oczywiście opcjonalnie z możliwością regulacji według indywidualnych potrzeb.

Z ekskluzywnym kominkiem firmy Bordelet nikt nie pozostanie niezauważony, to  produkt który wyróżni posiadacza i sprawi, że jego wnętrze będzie nietuzinkowe, oryginalne – zjawiskowe. Jak już pisaliśmy – daj się uwieść i stań się posiadaczem kominka autorstwa JC Bordelet.

Oferta awangardowych kominków wiszących Bordelet >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki