Dodano: 2016.11.10

wzor-1mWolno stojące kominki z nadrukiem to absolutna nowość na polskim rynku. Towar unikany, który nie sposób znaleźć u innych firm kominkowych. W polskich domach pełno jest klasycznych kominków w zabudowie, pieców wolnostojących, bądź rustykalnych kominków typu „koza”. Ale żeby tak po prostu, z kaprysu wyróżnić się, stworzyć jedyny, unikatowy piec i okleić go w kwiatki, kółka, zdjęcie z wakacji czy inne wzorki? Czemu nie! Oklejone piece – czasem tak fantazyjnie, że trudno rozpoznać, czy to jeszcze kominek, czy już może awangardowy mebel – można od teraz kupić w firmie Tapis.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Nic więcej. Piec można wybrać jako jeden z zaproponowanych wzorów lub np. zastosować dowolne zdjęcie, logo firmy, a nawet barwy naszego ukochanego klubu. Jak to działa? Na demontowalne panele pieca, nakleja się przezroczystą folię, na której wydrukowane są barwne wzory w bardzo wysokiej rozdzielczości. Folia jest na tyle przezroczysta, że nawet z bliska trudno się zorientować, które elementy są oklejone. Ślady pojawią się dopiero wtedy, gdy folię uszkodzimy w sposób mechaniczny.

wzor-1 wzor-2 wzor-3 wzor-4 wzor-5 wzor-6 wzor-7 wzor-8
 

Jak wcześniej wspomniałem, można też reprodukować zdjęcia, które powiększa się, drukuje na folii i przykleja do kominka. Na zdjęciach da się też nakleić dodatkowe elementy, np. datę wyjazdu, ślubu, bądź innego, ważnego dla nas wydarzenia. Oferujemy Państwu również kilkadziesiąt gotowych wzorów oklein. Wszystkie prace mają wyrażać indywidualizm klienta i jego bardziej kolorowe spojrzenie na świat. Dzięki grafice, kominek zamienia się w indywidualny projekt pasujący do osobowości właściciela i jego upodobań.

Ile to kosztuje? Jeśli szukamy kominka wolnostojącego, który ma się wyróżniać designem na tle innych produktów, wówczas cena może okazać się powalająca. Kominki wyposażone w ozdobne okleiny z oferty firmy Tapis, to co najmniej połowa tej ceny! Przyczyna: kominki technicznie niczym nie odbiegają od współczesnych standardów, ale i ich kształt jest bardzo neutralny, natomiast nadruk to nie steatyt, marmur bądź ceramika, więc i cena jest bardzo przystępna.

Poniżej przedstawiamy wybrane wzory oklein:

piec-03 piec-04 piec-05 piec-06 piec-08 piec-10 piec-11 piec-12 piec-13 piec-14 piec-15 piec-16 piec-17 piec-18 piec-19 piec-20 piec-21 piec-22 piec-23 piec-24 piec-26 piec-27 piec-28 piec-29

 

Zakres mocy: 5,0 – 10,0 kW
Powierzchnia grzewcza: do 250 m3
Sprawność: > 80% według EN13240

Wymiary pieca: 
Średnica 56cm, wysokość 125cm (wariant okrągły) 
Długość: 55 cm, głębokość 58 cm, wysokość 125cm (wariant czterostronny) 
Średnica wyjścia spalin: 150 mm
Górne lub tylne wyjście spalin
Wysokość osi tylnego wyjścia spalin: 112cm
Doprowadzenie powietrza z zewnątrz: 90 mm 
Temperatura gazów spalinowych przy obciążeniu znamionowym: 301 ° C 
Minimalne ciśnienia zasilania (obciążenie znamionowe) : 12,1Pa 
Klasa sprawności energetycznej A +

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece