Kominki FutureKominki z serii Future od STOGER METALLIC to ultranowoczesna forma, która przykuwa uwagę każdego obserwatora. Mimo tego, że modele podwieszane jak i centralne są na rynku od wielu lat, to jeszcze nie dorównują popularnością klasycznym rozwiązaniom. Jednak obserwując, jak coraz więcej domów posiada modernistyczny styl można być pewnym, że tendencja do łamania schematów będzie rosła i projektanci coraz częściej zaczną wybierać futurystyczne kominki.

Kontynuując temat kominków z metaloplastyki chciałbym opisać pozostałe modele z serii Future, które są uzupełnieniem awangardowego projektu Stoger Metallic. Wiszące kominki Black Pearl oraz Black Diamond podbiły rynek, co tylko napędziło nas do dalszych działań i rozszerzenie oferty o kolejne futurystyczne kominki z metaloplastyki.

139

Stoger Metallic 1390. Centralny kominek z wizją ognia w 360 stopniach sprawia, że dane pomieszczenie rozkwita blaskiem płomieni i przyjemnym ciepłem. Stoger zadbał o różnorodność wariantów do większości modeli z serii Future, dzięki czemu projektant ma dużą swobodę w procesie aranżacji wnętrza. Dodatkowo model Stoger Metallic 1390 występuje w wersji naściennej, co tylko podnosi atrakcyjność tego produktu.

 

 

 

 

 

1400Stoger Metallic 1400, to istny wzór w dziedzinie wyrobów z metaloplastyki. Modernistyczny styl harmonijnie łączy się z klasycznymi elementami wykończenia co finalnie daje niesamowity efekt. Połączenie tych dwóch stylów sprawia, że Stoger Metallic 1400 idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie, co czyni go uniwersalnym i atrakcyjnym produktem.

 

 

 

 

 

1405Stoger Metallic 1405. Kolejny model wiszącego kominka z serii Future obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wizja otwartego ognia i futurystyczne, kolorowe elementy to główne atuty tego modelu. Firma Stoger zadbała o każdy szczegół dzięki czemu możemy podziwiać tak solidnie wykonany produkt. Tak jak i w innych modelach mamy możliwość wybrania różnych wariantów co tylko poprawia i tak już wysoki standard modelu Stoger Metallic 1405.

 

 

1385Seria Future jest przeznaczona dla każdego typu pomieszczenia. Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom projektantów dołączając do swojej oferty model Stoger Metallic 1385, który występuje w wielu wariantach. Niesamowicie futurystyczny kominek w kształcie piramidy, który może być centralny, naścienny lub narożny to istna gratka dla każdego projektanta. Ostra forma oraz uniwersalny antracytowy kolor sprawia, że Stoger Metallic 1385 jest produktem wyjątkowo atrakcyjnym.

 

 

1427Kolejnym, zamykającym serię Future jest kominek Stoger Metallic 1427, czyli ultranowoczesna forma geometrycznie nawiązująca do bryły walca. Produkt Stogera jest zaprojektowany tak, by mimo swojej futurystycznej stylistyki było można wkomponować kominek do adaptacji większości przestrzeni mieszkalnych. Firma Stoger zadbała o to, by kominki z serii Future były wyjątkowo oryginalne i rzucające się w oczy przez różnorodność dostępnych kolorów. Wielkim atutem jest również możliwość wyboru wykończenia, co ułatwia dopasowanie kominka do naszej przestrzeni.

 

 

Chciałbym jeszcze zwrócić szczególną uwagę na to, jaką rolę kominki z serii Future mogą pełnić. Dzięki swojemu designowi każda restauracja, każda galeria czy inne przedsiębiorstwo zyskuje niesamowicie nowoczesny akcent wystroju wnętrz. Kominki z serii Future to nie tylko paleniska na drewno, lecz także kominki gazowe zasilane gazem naturalnym lub LPG, a także biokominki na bioetanol, co czyni je produktami uniwersalnymi, które można zamontować w każdym pomieszczeniu, nawet bez komina. Produkty Stoger Metallic zostały przygotowane z myślą, by dostosować się do każdego klienta.

Zwykle drewno przenoszone jest do domu małymi porcjami. Powinniśmy złożyć go przy kominku chociaż tyle, by spokojnie dokładać przez cały dzień do paleniska. Stojak w reprezentacyjnej części domu ma bardzo ozdobny charakter. Nasza oferta różnego rodzaju stojaków i koszy do drewna jest bardzo bogata, więc na pewno każdy znajdzie w niej coś, co będzie pasowało do jego wnętrza domu i do stylu kominka. Pięknie ułożone drewno w wysokie słupki to nie tylko wygoda w dokładaniu do kominka, ale również wyjątkowy element ozdobny naszego domu. Akcesoria kominkowe to aktualnie wspaniałe, proste a zarazem nowoczesne formy wyposażenia wnętrz. Dodatkowo modele z serii Future mają specjalnie dedykowane stelaże do przechowywania drewna, które idealnie komponują się w całokształt kominka. Daje nam to możliwość podkreślenia charakteru wystroju, jednocześnie zapewniając miejsce dla przygotowanych wcześniej polan drewna.

138d

Firma Tapis posiada w swojej ofercie bardzo dużo różnych drewutni, dzięki czemu bez problemu dopasujemy stojak do danego modelu kominka i rodzaju wykończenia wnętrza. W mojej opinii najbardziej uniwersalnymi stojakami, które doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie, to seria AN.

Pełna oferta stojaków w poniższym linku: https://www.tapis.pl/kominkowe/akcesoria/akcesoria-na-drewno.htm

 

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu ogrzewania kominkowego
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki