Dodano: 2014.01.14

Kominek  gazowy  o tajemniczej nazwie The Mood to nie  zwyczajna gazowa lampa ogrodowa, to coś więcej. Jest on realizacją życzeń naszych i naszych klientów, którzy chcieli mieć prawdziwy kominek ogrodowy na tarasie.  Jest to ulepszona wersja funkcjonalnych, ogrodowych lamp gazowych z naszej dotychczasowej oferty
https://www.tapis.pl/grille/lampy-gazowe/

Jako najważniejszy element kominka gazowego do ogrodu, tarasu  jest trwałość konstrukcji, a dokładnie jego obudowy zewnętrznej. Model Mood jest w całości wykonany ze stali Corten odpornej na działanie czynników zewnętrznych / atmosferycznych. Co najważniejsze, nie trzeba kominka za każdym razem zabierać do garażu lub altany,  można go zastawić na zewnątrz  bez specjalnych zabezpieczeń.

Oprócz tego zewnętrzny gazowy  kominek model MOOD  jest wyposażony w pojedynczy komin o średnicy 150 mm bez konieczności instalowania dodatkowych przewodów  spalinowych, a sam płomień  można sterować  za pomocą pilota; jeden przycisk i możemy cieszyć się ciepłem w chłodne wieczory oraz niepowtarzalnym, naturalnym płomieniem.

Multimedialna prezentacja: Zewnętrzny kominek gazowy The Mood

Model Kwline Mood może być przeszklony z jednej strony lub na przestrzał (vis-a-vis), opcjonalnie  można zamontować do niego kółka, aby był w pełni mobilny i każdego dnia stał w innym miejscu. Standardowo kominek zasilany gazem  z butli, ale można także wpiąć go do stałej instalacji gazowej. Samo urządzenie stwarza nam nieograniczone  możliwości adaptacyjne, wystarczy uwolnić fantazję i wkomponować go w dowolną część ogrodu. Nie możemy zapomnieć o jego głównym przeznaczeniu czyli ogrzewaniu. Kominek Mood posiada 12,4 kW mocy grzewczej przy szybie o szerokości  100 cm. Taki zakres mocy to aż nadto, aby ogrzać 130 metrową  oranżerię.
Kominek zewnętrzny Kwline The Mood jest urządzeniem ekskluzywnym o niesamowitej wizji ognia, przeznaczony dla wszystkich osób które uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu wraz z rodziną i znajomymi, wygodny i bezobsługowy, sam w sobie nie zabiera cennego czasu na uruchomienie czy pilnowanie ognia.

http://www.kwline.pl/kominki-gazowe-the-mood.html

Zapraszamy także do lektury naszych felietonów o tradycyjnych kominkach zewnętrznych:
https://www.tapis.pl/info/tematyka/grille

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe