Dodano: 2014.08.28

Salon firmowy TAPIS.PL we Wrocławiu, to już siódmy nasz oddział w którym można bliżej zapoznać się z produktami takich firm jak Rika, Hergom, Stoger, Ceramika Stoger, Kwline, Toi, Fiam, Coast Spas, Westfire, Jydepejsen, Lincar, Ruegg oraz Axis. W bogatej ekspozycji wrocławskiego salonu znajdują się ekskluzywne kabiny saunowe w nowoczesnym stylu z serii DESIGN, oraz wybrana oferta kominkowych zestawów z rodziny MARTA, ciesząca się rosnącym zainteresowaniem seria ta łączy najwyższą jakość wykonania z nad wyraz rozsądną ceną. W salonie tym znajdującym się przy ulicy Koszyckiej 5 do obejrzenia są nie tylko sauny czy kominki lecz także bogata ekspozycja pieców kominkowych najlepszych marek.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału we Wrocławiu. W przeciwieństwie do innych tego typu punktów, nasz wyróżnia fakt, iż z wszystkiego można skorzystać np. sauny, wanny spa oraz napalić samemu w kilku piecach, naocznie porównać, przetestować, sprawdzić jakość w myśl zasady „jeden obraz tysiąc słów„.

Firma TAPIS.PL jako jedyna w Polsce może pochwalić się tak wielka ilością realizacji własnych na terenie całej Europy pieców kominkowych, kominków, grilli, kominków gazowych, saun czy minibasenów.

https://www.tapis.pl/kominki/nowoczesne/
https://www.tapis.pl/kominki/rustykalne/
https://www.tapis.pl/piece-piecyki/realizacje/
https://www.tapis.pl/sauny/realizacje/
https://www.tapis.pl/baseny/realizacje/

Tak duża ilość realizacji to zasługa profesjonalnej obsługi o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i fachowości naszych ekip instalatorskich.
Zapraszamy wszystkich do wysyłania zapytań drogą email: info@tapis.pl, lub o kontakt telefoniczny z kierownikiem salonu Panem Sławomirem Dąbrowskim, tel: 602 244 659.

Kominki Wrocław
ul. Koszycka 5
52-225 Wrocław

Dla klientów z Wrocławia i okolic polecamy serwis internetowy www.kominkiwroclaw.pl w którym prezentujemy wybrane urządzenia grzewcze.

Oczywiście nie są nam obce portale społecznościowe w których można zauważyć naszą aktywność i tu chcieliśmy się pochwalić że na jednym z nich ilość polubień naszego profilu sięga 20 tysięcy. Zapraszamy do skorzystania z różnych ciekawych promocji. W naszych akcjach promocyjnych do wygrania nie tylko kubki czy smycze firmowe ale gwarantowane drogie nagrody więcej…. https://www.facebook.com/tapispl

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia