e780 3d psWybierając wkład kominkowy do naszego domu, musimy przede wszystkim zdecydować się, jaki model będzie idealnie pasował do naszej aranżacji. Aktualnie na rynku jest mnóstwo wkładów, zarówno tańszych, jak i droższych. Dotychczas wysokiej jakości wkład kominkowy z potrójnym, bądź czterostronnym przeszkleniem wiązał się z wydatkiem kilkunastu tysięcy złotych. Firma Tapis prezentuje nowe rozwiązanie. Wkłady kominkowe firmy Kwline, które będą dostępne dla każdego, kto myśli o zakupie wyjątkowego wkładu za rozsądne pieniądze, zachowując przy tym najwyższą jakość produktu.

Kwline model E 780 3D PS oraz czterostronny wkład kominkowy ze szprosem – 4DS

Model E 780 3D PS, to udoskonalone, praktyczne palenisko z trójstronną wizją ognia.

e7803dps-5 e7803dps-4      e7803dps-8
W wersji podstawowej posiada trzy otwierane drzwi, natomiast dostępny jest również wariant z otwieranym tyłem, dzięki czemu od strony kotłowni może pełnić funkcję ładunkową. Trójstronny wkład Kwline E 780 3D PS to kolejny wspaniały produkt firmy Kwline. Wykonany został ze stali najwyższej jakości, posiada górną oraz dolną kurtynę gorącego powietrza, a korpus spawany rdzeniowo, to gwarancja szczelności i wytrzymałości wkładu.

kwline e660 4ds

Kwline w wersji Cubic. Jest to czterostronny wkład do adaptacji w centralnej części pomieszczenia. Obok tak niespotykanego kominka nie sposób przejść obojętnie. Wielka gratka dla projektantów i architektów oraz obiekt pożądania każdego, kto myśli o czterostronnym kominku z wizją ognia 360 stopni.

Model 4DS występuje w trzech wariantach o następujących szerokościach: 55, 66 oraz 78 cm. Doskonała konstrukcja oraz precyzyjne wykończenie modelu 4DS, to niewątpliwie główne atuty tego produktu.

Czterostronny wkład firmy Kwline posiada wysokie parametry spalania, dzięki czemu spokojnie ogrzeje pomieszczenie nawet do 200m2. Na próżno szukać takiej jakości u innych producentów. Wkłady firmy Kwline, to numer 1 w swoim przedziale cenowym, czego dowodem są niezliczone realizacje, jak i wciąż nowe zamówienia.

Więcej informacji w serwisie: http://www.kwline.pl/kwline-e7803dps.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe