W dniu 06.06.2014 r. odbyło się coroczne forum zatytułowane „Ludzie, Domy, Kominki 2014.” Forum organizowane przez redakcję Świat Kominków i kwartalnik Kominki org.

Spotkanie miało miejsce w pięknie położonym Nałęczowie. Przedstawiciele firmy TAPIS.PL jak co roku mieli przyjemność w nim uczestniczyć.

Forum rozpoczęło się uroczystym powitaniem, po którym odbywały się ciekawe prelekcje zaproszonych gości . Po zakończeniu odczytów odbyła się krótka dyskusja, która jednocześnie była podsumowaniem i zamknięciem pierwszej części uroczystości. Wieczorne godziny forum przeznaczone były na najważniejsza część, czyli rozdanie nagród i nominacji w poszczególnych kategoriach. W śród mnogości różnych wyróżnień i nominacji dostrzeżono także i nagrodzono produkt firmy KWLINE – palenisko dwupaliwowe E 440 VCZ P/R – czyli krótko mówiąc wkład kominkowy opalany drewnem, lub pelletem, ( pisaliśmy o nim we wcześniejszych aktualnościach: wklad-kominkowy-kwline-opalany-pelletem.html).

Urządzenie stosunkowo mało popularne w Polsce, ale może w ocenie jurorów zasługujące na uwagę. Z pewnością na dużą uwagę zasługują wszystkie inne produkty tej firmy (patrz: oferta Kwline –>), ale i to prestiżowe wyróżnienie w kategorii PŁOMIEŃ ROKU 2013 jest dla przedstawiciela Kwline – firmy TAPIS.PL powodem do zadowolenia. Jest też dowodem i kolejnym potwierdzeniem dynamizmu i wszechstronności Kwline. Dla generalnego dystrybutora to z kolei wielki bodziec motywujący do dalszego promowania coraz silniejszej europejskiej marki. Tym bardziej że w roku ubiegłym cieszyliśmy się nagrodą w kategorii Płomiń Roku 2012 przyznaną za oferowany przez Tapis doskonały wkład Ruegg model Odeon [ kominki-polskie-nominacja-plomien-roku-odeon-od-ruegg.html ].

Szeroki wachlarz wyróżnień i nagród w różnych kategoriach w trakcie spotkania pozytywnie nastraja do dalszej pracy, bo dowodzi jak dynamicznie rozwija się polski rynek branży kominkowej i jak wielki potencjał w niej drzemie. Tego typu imprezy branżowe są poważnym zastrzykiem zapału i chęci do dalszych starań o rozwój kominkowego rynku i świadczenia jeszcze lepszej oferty asortymentowej. Należy nadmienić że tegoroczne forum zaszczycili swoją obecnością takie znakomitości kominkowego świata jak: Ulrich Bruner – wkłady kominkowe, Joseph Ortner – materiały zduńskie i Christian Sommerhuber – ceramika kominkowa i kaflarnia – Sommerhuber.

Przy tej okazji dziękujemy organizatorom za zaproszenie i liczymy na to, że spotkamy się za rok w równie miłej atmosferze.

Wszystkie aktualności związane z firmą: , ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia