Od stycznia 2014 roku oferta wkładów gazowych Kwline powiększyła się o nowy model „narożnego” wkładu – SOLUTION. Konstrukcja wkładu jest wykonana tak, aby można wykorzystać cały narożnik a szyba od kominka była prosta.

W zależności od wyroju wnętrza model Solution można zabudować tradycyjnie od podłogi do sufitu, można umieścić go na podłodze i przekształcić wkład w piecyk wolnostojący – można także podnieść wkład osadzić go na ścianę tak aby wyglądał bardzo nowocześnie i designersko – koncepcja zabudowy to sprawa otwarta – dla każdego znajdziemy rozwiązanie.

Model Kwline Solution jest szczególnie dedykowany do domów o wysokim współczynniku oszczędności energii czy domów pasywnych , a także do małych pomieszczeń gdzie liczy się wykorzystanie każdego milimetra powierzchni. Kompaktowe wymiary wkładu idą w parze z jego mocą grzewczą. Zależało nam aby stworzyć wkład o uniwersalnych wymiarach i odpowiednich właściwościach grzewczych.

Moc kominka to 8,7kW przy maksymalnych ustawianiach oraz wkład ma funkcję „Step Burner” co zmniejsza zużycie gazu i moc grzewczą o 50% przy zachowaniu pięknych dużych płomieni.

W standardowym wyposażeniu wnętrze paleniska jest wyłożoną czarną szybą ceramiczną co daje nam głębię płomieni i zwiększa i ilość 2 krotnie. Nie możemy pominąć także samej lokalizacji kominka – jeżeli jest to narożnik domu to koszty komina są bardzo małe i nie ingerują w konstrukcję dachu.

Do Państwa wyboru mamy białe kamienie lub szare kamienie oraz polana ceramiczne doskonale imitujące naturalne drewno.  Cały kominek jest sterowany za pomocą pilota wraz z programatorem i czujnikiem temperatury.

Model Kwline Solution jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swoją powierzchnię w domu i posiadać własny i niepowtarzalny kominek gazowy.

Więcej informacji w serwisie internetowym: http://www.kwline.pl/kominki-gazowe-solution-premium.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe