Dodano: 2013.02.25

Przed zbliżającym się sezonem grillowania, firma Tapis pragnie przypomnieć doskonałe urządzenie wielofunkcyjne jakim jest Laguna. Laguna to więcej niż grill. Dzięki zastosowanym interesującym rozwiązaniom, nie tylko przygotujemy tradycyjne potrawy z grilla, ale także upieczemy chleb, pizzę, a nawet przygotujemy dania „z patelni”.

Grill Laguna to bardzo solidna żeliwna konstrukcja składająca się z modułów, z których po odpowiedniej konfiguracji bez problemu stworzymy piec chlebowy, piec do pizzy, patelnię lub wook, a w końcu tradycyjny grill. A przy tym Lagunę zaprojektowano aby również cieszyła oczy eleganckim wyglądem. Nowoczesna, prosta, funkcjonalna. Dzięki dwóm dużym kołom w podstawie, mimo solidnej wagi (174 kg) bez trudu ustawimy ją w dowolnym miejscu, a wygodny nożny hamulec zatrzyma ją w pożądanym miejscu. Duża powierzchnia paleniska pozwala na przygotowanie jednorazowo dwóch bochenków chleba, lub dwóch pizz, albo dużego rodzinnego grilla.

Laguna w zestawie posiada specjalną metalową szczotkę do rozgarniania żaru – opcja pieczenia chleba i pizzy, oraz dwie łopaty- jedną drewnianą do chleba i jedną metalową do pizzy.
Pomyślano również o wyjątkowo wygodnym i niekłopotliwym czyszczeniu Laguny po zakończeniu pracy urządzenia.

Ponieważ opary wydalane są górą, nie wchodzą w kontakt z przygotowywanymi potrawami, nie zmieniając ich smaku. Dodatkowo Laguna wyposażona jest w termometr, oraz praktyczny pokrowiec.

Ciesz się grillowaniem z Laguną. Z Laguną Ci się upiecze!

Więcej informacji: https://www.tapis.pl/grille/

Lucyna Malska
Specjalista do spraw sprzedaży

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille