Dodano: 2014.05.08

Żyjemy w czasach, w których wszystko podlega bardzo szybkim zmianom, nieustannie zmieniają się też formy wypoczynku i relaksu. Ciągle rosną standardy poprawiające jakość życia, pracy, wypoczynku i rozrywki. W związku z tym ciągle przybywa urządzeń do tego celu służących. Niewątpliwie do tego typu przedmiotów należy zaliczyć nowoczesne lampy gazowe przeznaczone do ogrzewania tarasowego.
Przenośne promienniki gazowe powstały przede wszystkim do oświetlania i ogrzewania tarasów, ogrodów, otwartych lokali, wystaw targowych, hotelowych ogrodów, basenów, spotkań integracyjnych lub zwykłych rodzinnych przyjęć w ogrodzie, tarasie, działce a nawet kempingu.

Gazowe lampy ogrodowe zaprojektowane zostały tak, aby swoją formą, estetyką i wysokiej jakości materiałem z jakiego zostały wykonane dekorowały każdą przestrzeń w której zostaną umieszczone. Do wyboru producent oferuje dwa modele lamp: Wysoki smukły czworościan – model TULON i okrągły w przekroju nieco przypominający wielki smukły wazon model: MONACO.

Tulon : wysokość 2360mm, szerokość w podstawie 640mm
Monaco: wysokość 2280mm, średnica w podstawie 878mm

Przenośne lampy ozdobne dodatkowo wyposażone są w praktyczne metalowe półki, pomysłowo rozmieszczone po całym obwodzie obudowy promiennika ogrodowego. Półki podnoszą funkcję praktyczną lampy ogrodowej, bo zawsze mogą posłużyć jako podręczny stolik dla popielnicy, szklanki z drinkiem czy filiżanki z kawą. Ułatwieniem obsługi i wszechstronności zastosowań jest możliwość zasilania dwoma rodzajami gazu: ziemnym i z butli.

Butla z gazem jest umieszczana wewnątrz obudowy.

W opcji dodatkowej jest także pilot zdalnego sterowania promiennikiem ogrodowym. Pilot zdecydowanie ułatwia obsługę i polepsza komfort użytkowania. Cały ogrodowy parasol gazowy wykonany jest z wysokiej jakości stali szlifowanej. Jego technicznie zaawansowana konstrukcja pozwala w pełni bezpiecznie używać promiennika gazowego w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo swoim nieprzeciętnym designem wzbogaci i doda prestiżu każdej przestrzeni i odbywającej się w niej uroczystości.

Parasole grzewcze oprócz niesamowitego efektu wizualnego zapewniają miłe ciepło, równomiernie promieniujące do trzech metrów od promiennika, a do tego lampy ogrodowe emitują ciepłe w barwie i poprawiające nastrój białe jasne światło. Każdy ogród, działka, hotel, lokal czy basen, wszystkie elementy architektoniczne i kompozycje roślinne nabierają magicznego-ponadczasowego blasku. Niewątpliwie światło emitowane przez promienniki gazowe mocno wpływa na poprawę nastroju i klimat panujący w przestrzeni które rozświetlają.

Powyżej przytoczone zalety nie są ani trochę przesadzone – potwierdzają je wszyscy użytkownicy gazowych lamp ogrodowych o bardziej kameralnym przeznaczeniu czyli modeli: Le GRAND, St. TROPEZ

https://www.tapis.pl/info/niebanalna-lampa-opalana-gazem.html

Nowoczesne gazowe parasole grzewcze ze względu na swoje działanie ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z dobrze wyposażonego ogrodu, basenu, domku saunowego, grilla, wanny spa. Szczególnie w polskim klimacie są w stanie wydłużyć trwanie lata i na długo po nim pozwolą cieszyć się wszystkimi komfortowymi dodatkami, które kiedyś nabyliśmy. Dodatkowo ogrodowe przenośne lampy pozwolą odkryć prawdziwy urok nocnego korzystania z ogrodowego spa. Każdy kto raz miał okazję uczestniczyć w plenerowej imprezie uatrakcyjnionej ciepłem i światłem emitowanym przez gazowy płomień jest przekonany do potrzeby posiadania go w swoim ogrodzie.

Z myślą o dużych okolicznościowych imprezach firma TAPIS.PL świadczy także usługi wynajmu, wraz z obsługą lamp gazowych na terenie całego kraju* Dzięki tej usłudze wszyscy mogą cieszyć z ich działania bez konieczności kupowania promienników gazowych. Można więc rozświetlić i udoskonalić każde przyjęcie czy imprezę plenerową.

WYJĄTKOWE CECHY:

– Bezpieczeństwo użytkowania – zabezpieczenie przed wyciekiem gazu oraz produkcja zgodna ze standardami bezpieczeństwa
Ogrzewanie bezpośrednie – ciepło odczuwalne chwilę po włączeniu
3 poziomy mocy – do wyboru ręcznego lub za pomocą pilota
Zasięg działania – ogrzewa do 25m²
Mobilność – gwarantowana dzięki specjalnemu wózkowi do transportu
Solidność wykonania – zastosowanie stali galwanizowanej, malowanej lub polerowanej stali nierdzewnej
Oszczędność i wygoda – jeden pilot dla wszystkich ogrzewaczy
Komfort – zapłon elektryczny, temperatura utrzymywana za pomocą termostatu

* TAPIS.PL świadczy usługi wynajmu, wraz z obsługą lamp gazowych na terenie całego kraju.
INFORMACJA pod numerem telefonu: +48 796 131 171 lub pocztą elektroniczną: spa@tapis.pl

 

Zobacz także:
Lampa gazowa KWLINE
Kominki zewnętrzne KWLINE

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe