Dodano: 2013.01.15

Firma Tapis wprowadza nowy produkt: obudowa kominkowa Marta 4 – kominek w prostej, ascetycznej formie dostępny dla każdego. Jako jedyni zastosowaliśmy kompletnie inne nietypowe rozwiązanie – żeliwny wkład kominkowy o wylocie spalin 200mm postawiony na marmurowej półce, pod którą umieszczona została szafka zawierająca obszerną szufladę o wymiarach wewnętrznych – szerokość 77 cm i głębokość 50 cm.

Proponujemy cztery wersje Marty 4 – wkład z szybą prostą frontalną, z szybą frontalną + boczną lewą lub boczną prawą o mocy 16 kW oraz wkład z trzema szybami: frontalną, boczną prawą i boczna lewą o mocy 12kW. Okazuje się, że kominek z potrójnym przeszkleniem wcale nie musi być drogi. Również nietypowe są elementy wykończeniowe kominka – przód szuflady oraz boki wykonano z płyty meblowej. Dzięki szerokiej gamie wzorów i faktur płyty meblowej kominek bez trudu dopasujemy do każdego zagospodarowanego i umeblowanego już wnętrza. Niesłychanie prosty i szybki w montażu może powstać wszędzie i na każdym etapie budowy. Począwszy od etapu stanu surowego zamkniętego, aż po wykończony pokój, łącznie z podłogami. Obudowa kominkowa super nowoczesna, dla każdego i na każdą kieszeń. Jedyny warunek jaki musimy spełnić to posiadanie komina.

Ale jeżeli nawet nie spełniamy tegowarunku, a chcemy cieszyć się widokiem płomieni – rozwiązaniem będzie zastosowanie bio-wkładki lub wkładu elektrycznego z realistyczną wizją płomieni – wkład w 3D – bez potrzeby posiadania komina.

Wymiary kominka:
Szerokość – 115 cm
Głębokość – 78cm
Wysokość bez czopucha – 104 cm

Więcej informacji w serwisie:
https://www.tapis.pl/promocje/kominek-marta-4.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki