Wydawałoby się, że w obudowach kominkowych zostało wymyślone już wszystko – a jednak…
Firma Tapis przedstawia kolejny nowoczesny zestaw kominkowy, własnego projektu i produkcji w rewelacyjnej cenie z wieloma możliwościami indywidualnych aranżacji. Zestaw kominkowy Marta 6 – dzięki kompaktowym niewielkim wymiarom nie wymaga dużych przestrzeni, natomiast jeżeli już ta przestrzeń jest – Martę 6 możemy rozbudować w dowolny sposób.

Wkład o mocy 6 kW – o średnicy wylotu spalin 150 mm z możliwością podłączenia do komina o mniejszym przekroju – posadowiony asymetrycznie na solidnej podstawie-ławie w kształcie litery L wykonanej z dowolnie wybranej z próbnika okładziny meblowej, dodatkowo na podstawie z piaskowca szlifowanego w kolorze ecru. Piaskowiec zabezpieczony przed zabrudzeniami przezroczystą hartowaną szybą. Pod podstawą został umieszczony mobilny – kółka – ławo-stół z dwiema obszernymi szufladami, który możemy w ustawiać w dowolny sposób. Wysunięty całkowicie może służyć jako osobny mebel, ława kawowa ze szklanym blatem. Przystawny z lewej lub prawej strony staje się szafką RTV, powierzchnią do wykorzystania. Może być ustawiony wzdłuż, lub w poprzek, czyli możemy go dostosować do układu wnętrza. Kominek może być w wersji prawo, lub lewostronnej. Wnęka po wysunięciu ławy – podświetlona jak w opisywanej wcześniej Marcie 5 -podświetlenie LED sterowane z pilota umożliwia nam tworzenie różnorodnego, żądanego w danej chwili nastroju. Pilot oferuje nam ustawienie jednego koloru, płynnej i skokowej zmiany 7 kolorów jak również regulację jasności i częstotliwości owych zmian. Wnęka może służyć również do magazynowania drewna kominkowego.

Nowoczesny zestaw kominkowy Marta 6 odcina się od zimnych marmurów, zgodnie z nowoczesnymi trendami mody zastosowanie płyt meblowych pozwala dopasować kominek do posiadanych już wykończeń meblowych. Bogata gama wzorów, kolorów, faktur daje prawie nieograniczone możliwości wyglądu naszego kominka. A dla osób które w ogóle nie mają możliwości podłączenia tradycyjnego wkładu kominkowego proponujemy wkład elektryczny, lub biowkładkę, która również pozwoli nam się cieszyć żywym ogniem w naszym wnętrzu.
Marta 6 może występować w wersji z wkładem z szybą boczną lewą lub prawą, lub trzy szyby.
Bądźcie wspólnie z firmą Tapis autorami własnego nowoczesnego zestawu kominkowego Marta 6.

Wymiary nowoczesnego zestawu kominkowego Marta 6:
Obudowa – szerokość 1600mm x wysokość (do czopucha ) 1130mm x głębokość 730mm
Podstawa – szerokość 1600mm x wysokość 610mm x głębokość 700mm
Wnęka pod podstawą – szerokość 1450mm x wysokość 470mm x głębokość 550mm
Mobilna ława – szerokość 1450mm x wysokość 460mm x głębokość 535mm
Wnętrze każdej z dwóch szuflad – szerokość 560mm x wysokość 200mm x głębokość 470mm

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/promocje/kominek-marta-6.htm
Zobacz także inne kominki z serii Marta:
kominek Marta 5
kominek Marta 4
kominek Marta 3
kominek Marta 2

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki