Dodano: 2013.04.16

Marta 8Nowoczesny zestaw kominkowy  przystawny Marta 8  Stoger  2R/L 720 S. Do wyboru wersja przystawna do narożnika lewa lub prawa,  model  z  boczną  szafką i półką w czopuchu. Kominek narożny Marta 8 podobnie jak wszystkie Marty –  Marta 4, Marta 5, Marta 6 i Marta 7 –  o których już pisaliśmy wykonany z płyty meblowej  i marmuru. Dzięki szerokiej gamie wzorów i faktur płyty meblowej kominek bez trudu dopasujemy do każdego zagospodarowanego i umeblowanego  już wnętrza. Niesłychanie prosty i szybki  w montażu –  może powstać wszędzie i na każdym etapie budowy. Począwszy od etapu stanu surowego zamkniętego, aż po wykończony pokój,  łącznie z podłogami.  Pólka dolna z  podświetleniem LED sterowanym   pilotem  umożliwia nam tworzenie różnorodnego, żądanego w danej chwili nastroju świetlnego. Pilot oferuje nam ustawienie jednego koloru, płynnej i skokowej zmiany 7 kolorów jak również regulację jasności i częstotliwości owych zmian.

W obudowie  doskonały  wkład stalowo-szamotowy  firmy Stoger 2R/L 720 S, model  opisywany już wcześniej w naszym dziale aktualności („Czasem mniej znaczy więcej” z dn. 17.12.2012r.)

Przy braku komina proponujemy wkład elektryczny z realistycznym widokiem płomieni w technologii 3D w wersji prawo lub lewostronnie przeszklonej. Kominek elektryczny 3D  do złudzenia przypomina prawdziwe płomienie, a do jego eksploatacji potrzebne jest tylko podłączenie do instalacji elektrycznej (niewielki pobór mocy, jeżeli nie korzystamy z dodatkowej funkcji grzania).  Wygenerowana i podświetlona  para wodna łudząco imituje płomienie.

Wersja przystawna narożna z boczną szafką z pięknymi szklanymi drzwiami  – do wyboru kolor mleczny, lub czarny z praktyczna półeczką w czopuchu, o  szerokości 1400mm.

 Marta 8 Marta 8 Marta 8

Przy braku miejsca proponujemy Martę 8 Stoger 2R/L 720 S w wersji skróconej bez bocznej szafki i wtedy szerokość obudowy to jedynie 1080mm.

Pozostałe wymiary – wysokość 1040mm (bez czopucha), głębokość 780mm.

Więcej informacji w serwisie:  https://www.tapis.pl/promocje/kominek-marta-8.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: , ,
Aktualność z kategorii: Kominki