Dodano: 2014.10.28

Z ogromną przyjemnością informujemy naszych klientów o uruchomieniu nowego serwisu internetowego www.metalfire.pl. W portalu można znaleźć informacje o produktach jak i o samym belgijskim producencie wkładów kominkowych – Metalfire.

W ofercie producent posiada nietypowe kominki otwarte i zamknięte, opalane drewnem, jak i gazem, które mogą stworzyć ciekawą alternatywę do już ogromnego asortymentu marek takich jak Kwline i Bellfires w ofercie firmy TAPIS.PL.

 

Metalfire cechuje się profesjonalizmem i wysoką jakością wykonania. Wartym uwagi jest również artystyczny design. Szeroka gama kominków została specjalnie zaprojektowana do integracji architektonicznej z wysokim poziomem estetyki i prostoty, otwierając nowe drzwi dla architektów i projektantów. Artystyczne wykonanie z pewnością przykuje uwagę każdej osoby, a proste linie, ukryte drzwiczki czy ramy nie pozwolą przejść obok kominka obojętnie.

m8Firma Metalfire z północnej części Belgii poświęca szczególną uwagę artyzmowi swoich urządzeń grzewczych. Piękno kominków w których zadbano o każdy detal zostało docenione wśród projektantów, architektów i klientów z całego świata, m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwecji, Norwegii, Japonii, czy Chin. Zachowanie najwyższych standardów projektowania i produkcji pozwoliło producentowi przez ostatnie kilka lat zaprojektować i wyprodukować wysokiej jakości kominki tworząc ogromną kolekcje możliwości. W ofercie zaprezentowano unikalny zakres obejmujący ponad 100 różnorodnych modeli. Kolekcja Metalfire charakteryzuje się inspirującym wzornictwem, kominki zostały zaprojektowane z myślą o estetycznym wyglądzie, a także uniwersalnym pięknie mającym skłonność do jedności i harmonii w architekturze całego domu i jego wnętrza. Parametry techniczne spełniają najwyższe współczesne normy, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi urządzenia. Metalfire oferuje designerskie kominki z najwyższej półki łączące prostotę i minimalizm. Dzięki szerokiej gamie produktów i opcji, każdy projekt może być całkowicie zintegrowany z każdym wnętrzem, na dowolnej ścianie, czy z meblami. Dzięki tak obfitej ofercie możemy z pewnością stwierdzić że każdy architekt lub projektant może pozostawić swoje osobiste piętno w wyglądzie kominka i w zgodzie z projektem całego wnętrza.

Po więcej informacji zapraszamy do www.metalfire.pl

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia