Kolejna interesująca propozycja od kanadyjskiej firmy Coast Spas, to oferta dla osób aktywnych, nastawionych nie tylko na bierne korzystanie z dobrodziejstw hydroterapii, ale oczekujących czynnego relaksu. Minibaseny to unikalna kombinacja zalet hydromasażu oraz basenu pływackiego. Wellness Coast Spas może być wykorzystywany zarówno do hydroterapii jak i do pływania czy wodnego aerobiku.

Minibasen Wellness może być umieszczony i użytkowany przez cały rok na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki doskonałej izolacji termicznej nie ma problemów z utratą ciepła jak i parowaniem wody w pomieszczeniach. Letnie ochłodzenie lub nadejście jesieni czy zimy nie jest powodem do przerwy w korzystaniu z urządzeń do ćwiczeń w naszym mini SPA. Podgrzewana woda jest bardzo cenną zaletą tego urządzenia zwłaszcza w naszych warunkach klimatycznych. Przeciętna temperatura wody wynosi 34°C. W przypadku instalacji na zewnątrz zalecana temperatura wynosi ok. 35°C w okresie wiosny i jesieni, 30°C w lecie oraz 38°C w zimie. Minibasen przewyższa baseny tradycyjne również czasem instalacji – podczas gdy budowa typowych basenów trwa wiele dni lub tygodni, nasze urządzenie jest gotowe do użytku w ciągu kilku godzin. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu systemowi ssaw dennych nie występuje zjawisko odbijania się fali od przeciwległej ściany. Unikalne posadowienie dysz tworzy szeroki i głęboki nurt eliminujący tzw. syndrom „opadających nóg” znany z typowych przeciwprądów w basenach tradycyjnych.


Baseny występują w wersjach tylko do ćwiczeń i pływania, jak również z opcją wanny SPA. Minibasen firmy Coast Spas posiada idealnie wyrzeźbione siedziska hydroterapeutyczne. Każde siedzisko posiada dysze powietrzne, które masują górną i dolną część pleców. Ze swoją estetyczną linią, basen ten podoba się wielu użytkownikom. Design pozwala na optymalne czerpanie korzyści z hydroterapii. Mocna fala obecna w części do pływania praktycznie nie przenosi turbulencji do tylniej części hydromasażu. Wyjątkowy opatentowany system przepływu eliminuje „powrót fali” znajdujący się w innych minibasenach. System ten pozwala na równy przepływ wody i efektywne pływanie. Brak podwodnych przeszkód w części do pływania stwarza bezpieczne warunki, jak również pozwala na uprawianie wszelkich stylów pływania, hydroterapii i inne ćwiczenia. Kształt pozwala na pływanie, rehabilitację i świetną zabawę. W opcji – zestaw akcesoriów Welles wzbogacających zabawę lub rehabilitację w wodzie.

Więcej informacji w serwisie:
https://www.tapis.pl/wanny-spa/minibaseny/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA