Wellness II LoungerIdąc za ciosem, prezentujemy kolejny minibasen kanadyjskiego producenta Coast Spass model  WELLNESS 2 Lounger jako jeszcze wygodniejsza, bardziej komfortowa i luksusowa wersja popularnego modelu WELLNESS 2, który to w 2012 roku odniósł ogromny sukces sprzedaży, do tej pory niedościgniony dla konkurencji.

Opisany wcześniej Minibasen firmy Coast Spas  model Wellness 2 to rewelacyjne urządzenie, idealne do ciężkich treningów, lekkich ćwiczeń, rehabilitacji i oczywiście rekreacyjnego pływania, z częścią do odpoczynku wyposażoną w proste, surowe w formie siedziska.

Minibasen WELLNESS II LOUNGER, jako udoskonalona wersja  modelu WELLNESS 2, po pierwsze różni się od pierwowzoru wymiarami:
wymiary minibasenu wellness 2: 383 x 228,5 x 134 cm
wymiary minibasenu wellness 2 lounger: 383 x 289 x 134 cm

Wellness II Lounger Wellness II Lounger Wellness II Lounger

Konfiguracja konstrukcji pierwowzoru pod część SPA, jak widać zwiększyła szerokość  całego basenu o 60 cm, tym samym w modelu WELLNESS II  LOUNGER zyskaliśmy dodatkową przestrzeń również w strefie pływania.

Po drugie, proste i surowe w formie siedziska z Wellness 2 zastąpiono w Wellness 2 Lounger bardzo komfortową wręcz luksusową strefą relaksu, idealną do regeneracji sił i odpoczynku. Strefa relaksu w modelu WELLNESS 2 LOUNGER  to 3 ergonomiczne, wyprofilowane siedziska zakończone miękkimi, regulowanymi zagłówkami oraz wygodna profesjonalnie wyprofilowana leżanka, która nie występuje w minibasenie WELLNESS 2. Każde z 4 miejsc w strefie relaksu,  czyli 3 siedziska oraz leżanka, wyposażone jest w inny typ dysz, rozmieszczonych w różnych kluczowych miejscach, tak aby zapewnić  właściwy hydromasaż poszczególnych partii ciała.

Niezmienność zastosowanych w obu minibasenach systemów tj: filtracji i ozonowania wody, zapewnia krystaliczną czystość wody;  cztery pompy Hi-Flow zapewniają silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na poprawienie kondycji naszego ciała

Minibasen Wellness 2 to idealne urządzenie do pływania i ćwiczeń, natomiast Wellness II LOUNGER  to doskonała równowaga między miejscem do ćwiczeń i komfortowego odpoczynku dla całej rodziny i przyjaciół, ponieważ jednocześnie może być użytkowany aż przez 5 osób, 1 w części pływackiej, 4 w części SPA.

Pozostając pod ogromnym wrażeniem tego luksusowego produktu, gwarantujemy, że minibasen WELLNESS II LOUNGER zadowoli największych amatorów pływania i jednocześnie przerośnie oczekiwania najzagorzalszych fanów hydromasażu.

Więcej informacji o minibasenach w serwisach:
https://www.tapis.pl/wanny-spa/minibaseny/
https://www.tapis.pl/promocje/wanna-spa-wellnes-2.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa, Wanny SPA