Dodano: 2015.01.09

Z nowym, 2015 rokiem kanadyjski producent światowej sławy minibasenów i wannien spa COAST SPAS zaskakuje kolejną nowością i innowacyjnością – Wellness Infinity, a przecież całkiem nie dawno pisaliśmy o super nowości wellness model Longer, który jest ekskluzywną opcją modelu WELLNESS 2 i do dnia dzisiejszego jest niepobitym liderem w grupie minibasenów pływackich, otrzymując m.in. nagrody: Best Hot Tub/Spa 2013 About.com, czy Best of class. Wydawałoby się że nie można w tej dziedzinie nic ulepszyć i niczym zaskoczyć, a jednak!

 

wi6

COAST SPAS  nie zasypuje „gruszek w popiele” – idzie  za ciosem, potwierdzając swoją czołową pozycję w branży. Kanadyjscy projektanci zaskoczyli wszystkich i zaprojektowali  w części minibasenu wodospad, tak lubiany i ceniony w wannach spa CASCADE II, CASCADE V, nie tracąc nic na funkcjonalności oraz nie rezygnując z i tak już bardzo bogatego wyposażenia znanego z modelu LONGER tak  jak np. trzy ergonomiczne siedziska plus jedna leżanka z pełną opcją hydromasażu, oraz coś co najbardziej wyróżnia z pośród konkurencji – KIERUNKOWE DYSZE skierowane od dna w stronę ”brzucha pływającego”.  Warto przypomnieć że właśnie to opatentowane rozwiązanie przez COAST SPAS jest podstawą wszystkich prestiżowych nagród od wielu lat.

wi7Dla nas – firmy TAPIS.PL jedynego przedstawiciela, to  niespotykane u konkurencji rozwiązanie techniczne jest najważniejszym atutem marketingowym, wszyscy użytkownicy którzy mają to szczęście być użytkownikiem basenów z DYSZAMI KIERUNKOWYMI doskonale wiedzą o czym mowa, a ci którzy planują zakup minibasenu koniecznie namawiamy, aby przed zakupem skorzystali z naszej ekspozycji. Silny strumień wody od dolnej części basenu skierowany ku górze utrzymujący każdego na powierzchni w trakcie pływania przekona do zakupu produktów COAST SPAS. Negatywne zjawisko opadających kolan tu nie występuje.

Przypominamy, nigdzie nie znajdziecie Państwo takiego wyposażenia.

Dane techniczne:
Siedziska: 3 + akwen pływacki
Dysze: 28
Dysze strumieniowe: 2
Wymiary:  408 x 229 x 135 cm
Pojemność: 5200 l
Waga: 998 kg

Więcej informacji na temat minibasenu Wellness Infinity >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA