Rozwijając myśl przewodnią poprzedniego artykułu o piecach kominkowych (patrz link->)  było o technologii, teraz trochę o jakże istotnym DESIGNIE.

Co za dużo to nie zdrowo – złota zasada – zbytnie nagromadzenie różnych barw, wzorów, czy  faktur może odstraszać i męczyć! Dlatego decydując się na kominek czy piec wolnostojący przemyślmy koncepcję kolorystyczną, gdyż refleksja nad nią może zdziałać cuda dla naszego wnętrza, dla postrzegania domowego ogniska przez odwiedzających nas gości i co najważaniejsze dla naszej psychiki.

Mając na uwadze fakt, iż co kilka lat „odświeżamy” nasze wnętrza, nierzadko też poddajemy je metamorfozom, wybierzmy piec wolnostojący który będzie pięknym dopełnieniem w każdej aranżacji.

Doceniając proste rozwiązania prezentujemy piec wolnostojący z serii WANDERS model OAK.

Stoger Metallic OAK

Wanders OAK

Wanders model OAK – w zamyśle twórcy, zaprojektowany tak jak minimalistyczny, praktyczny, nowoczesny mebel, który według własnego uznania możemy dopasować do istniejącego już wnętrza.

OAK – jest jak swoisty kameleon wśród pieców wolnostojących.
Dlaczego? To jeden piec w aż piętnastu odsłonach.

Jeden korpus dostępny jest w kilku kolorach obudowy, do wyboru: antracyt (stal) i beton: biały i szary.

Dodatkowo oprócz  koloru korpusu możemy wybrać również niebanalną podstawę naszego pieca – postument dostępny jest w aż pięciu różnych formach:
– betonowa,
– druciana-ażurowa,
– drewniana,
– stalowa
– stalowa malowana na biało.

Taki wachlarz możliwości daje nam ogromną swobodę w działaniu, konfiguracja korpusu z  dowolną podstawą, pozwoli wykreować ciekawy mebel, który będzie idealnie konweniował z już zaaranżowanym pomieszczeniem – a przy odświeżaniu lub totalnej zmianie kolorystyki i wystroju wnętrza nadal będzie pasował.

Co również ważne piec OAK jest w dużo przystępniejszej cenie niż tradycyjny kominek! Posiadacze kominków wiedzą, że zmiana stylu obudowy czy np. wymiana kafli w kominku wiąże się dużymi kosztami. Decydując się na piec wolnostojący w prostej formie, w neutralnym kolorze i z ponadczasowych materiałów ten problem znika, nie ma żadnego ryzyka :)

Foto: Piec Oak w ogrodzie zimowym.

 

Więcej informacji na temat pieca OAK w serwisie: https://www.tapis.pl/kominki/wanders/oak.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece