Dodano: 2017.01.23

Przedstawiamy Państwu piec pelletowy o pięknej, nowoczesnej stylistyce, który dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, z łatwością dopasujemy do każdego pomieszczenia. Model Mya włoskiego, renomowanego producenta Lincar został zaprojektowany z największą dbałością o szczegóły. Urządzenie jest bardzo płytkie, co pozwala na umieszczenie go nawet w niewielkim salonie.

Piec posiada możliwość dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza do sąsiednich pomieszczeń, co niewątpliwie stanowi jego największy atut. Jednak system DGP w kominkach pelletowych to żadna nowość. Mimo wszystko zaskoczę Państwa informacją, iż w przypadku modelu Mya, urządzenie posiada osobne silniki w kanałach rozprowadzających ciepło, co oznacza, że możemy ustawić różną temperaturę w pomieszczeniach.

Piec na pellet włoskiej firmy Lincar, to nowoczesne połączenie szkła i stali w nowoczesnej obudowie. Piece z dystrybucją gorącego powietrza, to rozwiązanie doskonale znane z rozwiązań kominkowych, które pozwala na maksymalne wykorzystanie wytworzonego ciepła. Montując kanały powietrzne do gotowych króćców przyłączeniowych możemy wysyłać ogrzane powietrze do sąsiednich pomieszczeń. Pozostałe walory modelu Mya, takie jak współpraca z czujnikiem temperatury, automatyczne uruchamianie, czy możliwość obsługi za pomocą pilota, to praktycznie standard w większości produktów firmy Lincar.

 

Warto pamiętać, iż największą zaletą piecyków na pellet jest fakt, iż spalają one sprasowane odpady drewniane, takie jak trociny czy wióry. Jest to opał, który spala się bardzo dobrze i zapewnia dużą kaloryczność, a co za tym idzie – wydajność ogrzewania jest bardzo wysoka. Kolejnym atutem jest fakt, że pellet jest bardzo tanim opałem, więc dogrzewanie pomieszczeń przy pomocy piecyków pelletowych jest ekonomicznym rozwiązaniem.

Dane techniczne:

– moc 14 kw
– pojemność zbiornika 14kg
– wymiary: 970x340x1012 mm
– waga 145kg
– sprawność 93%
– zużycie pelletu od 0,70kg do 3kg/h

Jak Państwo widzą, piec pelletowy model Mya posiada bardzo wiele zalet. Nic więc dziwnego, że jego popularność rośnie z dnia na dzień. Naprawdę warto zainteresować się tym produktem.

https://www.tapis.pl/piece-piecyki/lincar/mya-505-can.htm

Więcej informacji uzyskają Państwo u naszych specjalistów.  Zachęcam do przesyłania pytań.

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu ogrzewania kominkowego
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece