Prestiż to nie tylko luksusowe samochody, piękny dom czy droga biżuteria. Prestiż można odnaleźć w każdej dziedzinie, nawet w grillowaniu. Na polskim rynku istnieje urządzenie, które przyćmiewa każde inne. Jeśli ktoś szuka grilla gazowego i myśli, że już wybrał ten najlepszy, to musi sobie zadać pytanie. Po co być królem, skoro można być Bogiem grillowania? Proszę Państwa, przedstawiam model PRO 825 RSIB firmy Napoleon.

Tym razem mam okazję opisywać urządzenie absolutnie wyjątkowe, więc i artykuł również będzie wyjątkowy. Samo spojrzenie na model PRO 825 RSIB powalana na kolana. Jest to aktualnie największy mobilny grill gazowy dostępny na rynku. Łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z prostym designem, dając użytkownikowi nieograniczone możliwości grillowania. Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSIB to więcej niż zwykły grill gazowy. To najwyższa dbałość o każdy detal, najlepsze materiały, największa ilość palników, oszałamiający wygląd, prawdziwy prestiż.

grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon
Gdy już ochłoniemy po pierwszym szoku, czas przyjrzeć się bliżej temu niezwykłemu grillowi gazowemu. Podstawą w grillowaniu jest równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni rusztu. W modelu PRO 825 RSIB system aż 10 palników idealnie wypełnia całą, ogromną powierzchnię, aż 5474cm2 ! Oczywiście nie oznacza to, że zawsze musimy wykorzystać tą moc w 100%. Ułożenie palników jest dostosowane tak, aby swobodnie przygotować posiłek zarówno dla dwudziestu, jak i dwóch osób. Cztery podstawowe palniki tubowe umiejscowione w większym piekarniku błyskawicznie rozgrzewają stalowe ruszty grilla do wymaganej temperatury, natomiast tylny palnik infrared zapewnia odpowiednią temperaturę do przygotowania rozmaitych dań, nie tylko mięsnych, na obrotowym rożnie, który wyposażony jest w uchwyty do mocowania potraw oraz elektryczny silniczek umożliwiający obracanie potraw. Mniejszy piekarnik to tzw. Sizzle ZonaTM czyli strefa podwyższonej temperatury wyposażona w dwa ceramiczne palniki infrared, które wytwarzają bardzo wysoką temperaturę idealną do przygotowania np. soczystych steków. Pomiędzy piekarnikami umiejscowiony jest środkowy palnik, podtrzymujący temperaturę już ugrillowanych potraw.

grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_2
 

Lewa półka grilla gazowego Napoleon Prestige PRO 825 RSIB wyposażona jest w innowacyjny, pierwszy raz zastosowany w grillach gazowych, podwójny palnik, czyli dwustopniowy ceramiczny palnik podczerwieni, otoczony gazowym palnikiem, aby w szybki sposób przypiec potrawę w wysokiej temperaturze, ale również zapewnić wolniejsze, stopniowe gotowanie. Nad palnikiem umieszczono dwustronny ruszt z żeliwa, wyprofilowany tak, aby grillować w rozmaity sposób, natomiast po drugiej ruszt jest płaski, idealny do podgrzewania np. gulaszu czy różnego rodzaju sosów.

Pokrywy grilla gazowego Prestige PRO 825 RSIB posiadają podwójne ściany skutecznie chroniące przed utratą ciepła z piekarnika, a dzięki termometrowi w górnej części pokrywy będziemy mieć pełną kontrolę nad procesem grillowania.

Ciekawostką jest wysuwana z przedniego panelu „wędzarka”, w której umieszczone namoczone wiórki drzewne służą do podwędzenia znajdujących się w piekarniku grilla potraw. Wielka gratka dla fanów wędzonych potraw.

Na bocznych półkach znajdują się dodatkowe uchwyty na niezbędne akcesoria. Ponadto, prawa półka wyposażona jest w pojemniku na kostki lodu, gdzie schłodzimy napoje podawane podczas imprezy, natomiast blat roboczy będący przykrywką pojemnika będzie nam służył do krojenia i przygotowywania potraw.

grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_3 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_4 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_5 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-Napoleon_6 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_7 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_8 grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_9
 

Poniżej przedstawiam szczegóły modelu Prestige PRO 825 RSIB:

 • Moc palników grilla Max. 40 kW
 • 10 Palników w tym 5 tubowych
 • Tylny palnik podczerwieni do grillowania na rożnie
 • Ogólna powierzchnia grillowania, ruszty podstawowe: 5474 cm2
 • Powierzchnia dużego piekarnika : 3312 cm² , małego piekarnika : 2162 cm2
 • Gruby stalowy ruszt, odporny na wysokie temperatury i łatwy w czyszczeniu
 • Zestaw do rożna z przeciwwagą, elektrycznym napędem i czterema widelcami
 • SIZZLE ZONE™  2 Palniki ceramiczne Infrared w mniejszym piekarniku.
 • Podwójny dwustopniowy palnik boczny na lewej półce grilla o średnicy 20 cm.
 • Chromowany pasek na narzędzia i haki
 • Podstawa z 2 dużymi i dwoma małymi kółkami do poruszania.
 • Dostępny z gazem propan/butan
 • Zintegrowany pojemnik na lód i blat do krojenia na prawej półce grilla
 • ACCU-PROBE™ termometry w pokrywach
 • Podświetlane pokrętła i wnętrze piekarników

Wymiary grilla gazowego do zabudowy Napoleon Prestige PRO 825 RSIB:

 • Długość      :  239 cm
 • Szerokość  :  65 cm
 • Wysokość  :  131 cm
 • Waga         :  205 kg

 

Grill ten występuje także w wersji do zabudowy.
grill-gazowy-prestige-pro-825-rsib-napoleon_10

Grill Napoleon Prestige PRO 825 RSIB idealnie sprawdza się w każdych warunkach, zarówno dla niewielkich rodzin, jak i przy organizowanych dla większej liczby osób imprez. Luksus to za małe słowo. Prestiż, który jest widoczny na pierwszy rzut oka. Absolutna dominacja nad jakimkolwiek innym grillem gazowym.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille