Dla kierowników oddziałów oraz  właścicieli firm z którymi współpracujemy stworzyliśmy ciekawą formę darmowego wypoczynku letniego i zimowego. Zapraszamy w okresie od czerwca do września nad nasze polskie morze! Przygotowaliśmy tam dla was dużą ekskluzywną przyczepę kempingową z szeregiem atrakcji takich jak: kort tenisowy, rowery, quady oraz skutery wodne.  Na terenie kempingu w bliskim sąsiedztwie znajduje się szkółka windusfingowa z której zajęć polecamy skorzystać. Odległość do morza i szerokiej plaży tylko 100 metrów, a do ciepłej Zatoki Puckiej aż 20  metrów.

Mnóstwo atrakcji czeka w samym Władysławowie, dobrą zabawę gwarantujemy, jedynie czego nie możemy zagwarantować to ładna pogoda – „sorry taki mamy klimat”.

W okresie zimowym zapraszamy do naszego apartamentu w Wiśle, zapewniamy wszelaki sprzęt sportowy i dużo niespodzianek o których będziemy informować w kolejnych aktualnościach. Przypominamy także, iż ciągle działa nasz tajny projekt hoxter.info. Chętnych do poznania swoich granic ”możliwości” zapraszamy do zobaczenia przy wspólnej zabawie.

Udanego wypoczynku życzy
Zespół TAPIS.PL

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia