Dla kierowników oddziałów oraz  właścicieli firm z którymi współpracujemy stworzyliśmy ciekawą formę darmowego wypoczynku letniego i zimowego. Zapraszamy w okresie od czerwca do września nad nasze polskie morze! Przygotowaliśmy tam dla was dużą ekskluzywną przyczepę kempingową z szeregiem atrakcji takich jak: kort tenisowy, rowery, quady oraz skutery wodne.  Na terenie kempingu w bliskim sąsiedztwie znajduje się szkółka windusfingowa z której zajęć polecamy skorzystać. Odległość do morza i szerokiej plaży tylko 100 metrów, a do ciepłej Zatoki Puckiej aż 20  metrów.

Mnóstwo atrakcji czeka w samym Władysławowie, dobrą zabawę gwarantujemy, jedynie czego nie możemy zagwarantować to ładna pogoda – „sorry taki mamy klimat”.

W okresie zimowym zapraszamy do naszego apartamentu w Wiśle, zapewniamy wszelaki sprzęt sportowy i dużo niespodzianek o których będziemy informować w kolejnych aktualnościach. Przypominamy także, iż ciągle działa nasz tajny projekt hoxter.info. Chętnych do poznania swoich granic ”możliwości” zapraszamy do zobaczenia przy wspólnej zabawie.

Udanego wypoczynku życzy
Zespół TAPIS.PL

Podobne aktualności:
  1. Praca w TAPIS.PL
  2. Wirtualny spacer – część pierwsza: oddział Łódź, ul. Wędkarska 5
  3. Płomień Roku 2017 – nominacja dla TAPIS.PL
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia