plomien_2015Branża kominkowa w Polsce podobnie jak wiele innych dziedzin biznesu i rzemiosła ma swoje momenty dla podsumowań, oceny osiągnięć, rekomendacji dla produktów i firm, ale także czas na referencje dla najciekawszych produktów jakie pojawiły się w ofercie runku.

Dla branży kominkowej takim okresem jest zima, to wtedy jest najwięcej czasu dla tego typu działań i prognoz dla nadchodzącego sezonu.

Corocznie firma TAPIS lub jej produkty jest nagradzana lub przynajmniej desygnowana do nagród „Złotego lub Srebrnego Płomienia”. W tym roku jurorzy docenili i tak dostrzeżony już przez rynek, nowoczesny piec duńskiej firmy Jydepejsen model ELEGANCE H116.

Niewątpliwy hit sprzedaży 2015 roku. Przedstawialiśmy ten produkt m.in w artykule „Jydepejsen Elegance – skandynawski hit sprzedaży„.

Producenci czyli Duńczycy z Jydepejsen także dostrzegli duży potencjał rynkowy tego oryginalnego i już docenionego przez kupujących udanego produktu. W rezultacie rozszerzyli serię pieców ELEGANCE o nowe modele z ciemnym wykończeniem uchwytów.

elegance

Dotychczas elementy służące do regulacji były w kolorze szlifowanej stali – teraz mogą być jak cały piec w kolorze czarnym. Ta dodatkowa opcja kolorystyczna jeszcze bardziej poszerza pulę zastosowań pieca pod względem stylistycznym. Nowe wydanie pieców Elegance w całości czarnych to celna oferta dla minimalistów poszukujących kominkowego pieca o wyjątkowo surowej formie.

Trzy rozmiary pieców z serii Elegance czyli: obrotowy H116, mniejszy Junior, naścienny Wall doskonale konweniowały z każdego typu wnętrzem.

elegance-foto

Firma Tapis w swojej bogatej ofercie handlowej ma też wiele innych nowoczesnych pieców kominkowych równie udanych jak Elegance i równie dobrze przyjętych przez nabywców, jednakże w tym roku nie zostały dostrzeżone przez jurorów kominkowego świata.

Liczymy, że nasze odważne i nowatorskie postrzeganie potrzeb polskiego nabywcy w przyszłym roku zaowocuje przychylnym spojrzeniem jurorów.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia