Drodzy klienci,

mamy zaszczyt przedstawić Państwu pierwszą aplikację Augmented Reality dla Coast Spas. Co to znaczy? Augmented Reality –  w tłumaczeniu „rzeczywistość rozszerzona”.

Jest to system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery, aparatu, na który nałożona jest generowana w czasie rzeczywistym grafika 3D. Obrazowo: mając na ekranie iPad’a zeskanowane logo wanny SPA – którym możemy dowolnie obracać, kierujemy aparat na tło w którym chcielibyśmy umieścić naszą wannę w rzeczywistości np. część ogrodu, tarasu czy łazienki.

Dodatkowo aplikacja umożliwia nam dowolną konfigurację wanny: m.in. możemy wybrać kolor niecki, kolor obudowy, możemy napełnić wannę wodą, włączyć oświetlenie, uruchomić dysze, kaskadę.

Nowa aplikacja jest obecnie dostępna za darmo z Apple App Store tylko dla Apple iPad. Teraz każdy posiadacz Apple iPada może wkomponować wannę Coast Spas w swoje otoczenie.

Co jest potrzebne ?

1. Apple iPad z najnowszą wersją oprogramowania. Obecnie aplikacja AR Coast Spas nie jest dostępna dla systemów Android.

2. App wirtualne Coast Spas

Aplikacja AR dla Coast Spas jest dostępna za darmo w Apple App Store. Zainteresowani mogą szukać wpisując w wyszukiwarkę „Coast Spa” w App Store, lub kliknąć tutaj, aby przejść bezpośrednio do strony profilu aplikacji. http://www.coastspas.com/virtual-coast-spa.html?utm_source=Virtual+Coast+Spas&utm_campaign=Dealer+Memos&utm_medium=email

https://itunes.apple.com/ca/app/virtual-coast-spas/id881596631?mt=8

3. Co później?

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na iPad od Apple App Store, na ekranie pojawi się logo COAST SPAS które należy zeskanować. Po zeskanowaniu niebieskiego Logo Coast Spa aktywuje się obraz w 3D wanny COAST SPAS, (na ekranie iPada wanna pojawi się zamiast logo).

Mając wannę w 3D na ekranie możemy umieścić ją w dowolnym miejscu, kontrolować jej funkcje, konfigurować kolorystykę tak by pasowała do otoczenia.

Uwaga!  Rozmiar logo określa rozmiar modelu, który pojawi się na ekranie (większe logo = większy model).
Uwaga! Blue Coast Spa Logo musi znajdować się na białym tle, aby aparat iPad go wczytał.

Jest to pierwsza wersja tego oprogramowania dla Coast Spas ale technologia AR jest tak ekscytująca, stale się rozwija w różnych płaszczyznach życia; że również Coast Spas już pracuje nad rozwojem i ulepszeniem oprogramowania aktualnej aplikacji by była jeszcze bardziej realistyczna i dostępna również dla iPhone’a.

Życzymy miłej zabawy w tworzeniu własnego SPA. Polecamy!

APPLE iPAD:
Aplikacja darmowa
Wydany: 15 czerwca 2014
Wersja: 1.0
Rozmiar: 94.5 MB
Język: angielski
Sprzedawca: Coast Spa Manufacturing Incorporated ©Wybrzeże Spa Manufacturing Inc
Zgodność: Wymaga iOS 7.1 lub nowsze. Kompatybilny z iPad.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA