Dodano: 2012.11.06

Rodzinna, włoska firma Fiam której jesteśmy przedstawicielem, znana nie tylko w Europie, tworzy swoje produkty z niezwykłą dbałością o szczegóły. Firma Tapis jedyny przedstawiciel w Polsce od trzech lat wyposaża w produkty Fiam resorty SPA, obiekty odnowy biologicznej, groty solne i oczywiście prywatnych inwestorów. Oferta zawiera bogaty asortyment leżaków, foteli rozkładanych, łóżek plażowych, parawanów, stolików, krzeseł, oraz wiele innych produktów.

Priorytetem dla firmy Fiam jest produkcja najwyższej jakości. Produkcja oparta na najnowszych rozwiązaniach technicznych, dzięki czemu klienci otrzymują ekskluzywny, luksusowy produkt. Leżaki Fiam to wysoka jakość konstrukcji z aluminium lub stali zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Do pokrycia relaksacyjnych leżaków firma stosuje materiały z zastosowaniem specjalnej tkaniny typu Anti-dust-mite zapobiegającej rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów wśród włókien. Dzięki temu eliminowane jest ryzyko alergii dróg oddechowych i skóry. Konstrukcja ich zapobiega rozprzestrzenianiu się także wszelkich niepożądanych efektów jak pleśń, grzyby, i bakterie, tak chętnie gromadzące się w okolicach o dużej wilgotności. Całość łatwa w utrzymaniu czystości.

Pod choinkę, kończąc znakomity w sprzedaży rok 2012 wiodący model Fiesta Soft, został wzbogacony o piękny, niespotykany do tej pory kolor.

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/lezaki/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa