mirage-mDuży może więcej. Tak w skrócie można opisać największą i najbardziej luksusową wannę spa kanadyjskiego producenta Coast Spas. Nowa wersja modelu Mirage, jest aż 8 osobową wanną SPA, która stanowi wręcz wizytówkę producenta, ponieważ łączy ona w sobie wszystkie najlepsze dostępne opcje. Wyposażona została aż w 7 siedzisk oraz 1 supernowoczesną leżankę, dzięki czemu jest to wyjątkowe miejsce integracji wszystkich użytkowników. Wspólny odpoczynek, hydromasaż, bądź impreza przy muzyce, na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla naszych gości. Dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji, idealnie dopasujemy wannę spa do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto, na życzenie klienta, minibasen Mirage może być również wpuszczony w ziemię. Wystarczy przygotować betonową nieckę z dostępem do miejsca serwisowego i gotowe.

mirage-sun

Foto: Jacuzzi Mirage w kolorze niecki Tuscan Sun

Dostępne opcje:

 • Bezdotykowy system bluetooth, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wychodzenia z wanny
 • Stacja dokująca MP3 oraz telefonów z systemem Android, iOS lub Windows Phone
 • Oświetlenie LED zarówno nad jak i pod powierzchnią wody
 • Dotykowy panel sterujący
 • System nagłośnienia Dolby Surround 4.1
 • Dodatkowy subwoofer gwarantujący jeszcze lepsze doznania
 • 17 calowy telewizor z wbudowanymi głośnikami i odtwarzaczem DVD
 • 9 kolorów niecki w tym hit – TUSCAN SUN
 • Obudowa w postaci imitacji kamienia
 • 24 calowy wodospad
 • dozownik aromaterapii
 • Moduł Wi-Fi
 • Stolik imprezowy
 • Przykrycie z systemem automatycznego składania Covermate III
 • 2-stopniowe schodki imitujące kamień

cs-mirage-media-top cs-mirage-curve-top

Mirage z 17″ telewizorem                                                      Mirage z 24″ wodospadem

 

Za najwyższej jakości hydromasaż odpowiada precyzyjne rozmieszczenie 82 dysz. W tym miejscu chciałbym Państwa uczulić przed bardzo popularnym trikiem marketingowym, polegającym na promowaniu wanny pod względem ilości dysz. Jest to najprostszy sposób na zakamuflowanie pochodzenia i jakości wanny. Wpajane kłamstwo „czym więcej dysz tym lepiej” często przemawia do nieświadomych klientów, którzy nie mają wiedzy z segmentu spa i tak naprawdę wcale nie muszą jej posiadać, ponieważ oczekują w pełni profesjonalnej obsługi i doradztwa. Na co więc uważać? Przede wszystkim na wanny średniej wielkości, gdzie producent upycha nawet 100 dysz. Brzmi imponująco, lecz proszę pamiętać, że każda pompa posiada swoją określoną wydajność i przy zbyt dużej ilości dysz ciśnienie spada, a co za tym idzie – jakość masażu jest gorsza. Nie ilość dysz się liczy, lecz ich konstrukcja, usytuowanie oraz jakość wykonania. Ponadto, każda dodatkowa, zbędna dysza, to potencjalne miejsce wycieku wody, a co za tym idzie – konieczność serwisowania urządzenia. Proszę mieć to zawsze na uwadze i nigdy nie kierować się tylko ilością dysz, ponieważ jest to najgorsze z możliwych kryteriów wyboru wanny spa.

Najważniejsze informacje techniczne:

 • wymiar: 3353 x 2388 x 1016 mm
 • łączna ilość miejsc: 8
 • liczba dysz: 82
 • waga: 748kg (pusta)
 • pojemność: 2574 litrów

Wanna SPA Mirage widnieje w naszej ofercie jako jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów. Skierowana jest przede wszystkim do klientów, które cenią sobie dobrą zabawę w licznym gronie osób. Idealnie rozlokowane dysze, o których wcześniej Państwu wspominałem, korzystnie wpływają zarówno na nasze zdrowie oraz samopoczucie, wprowadzając w stan idealnego relaksu każdego użytkownika wanny. Za piękne efekty wizualne odpowiada oświetlenie LED, które nadaje wannie uroku, zwłaszcza nocą, zapewniając magiczną atmosferę.

mirage-2

Jacuzzi Mirage, to również wspaniałe centrum rozrywki. Na szczególną uwagę zasługuje bezkonkurencyjny system nagłośnienia Dolby Surround 4.1, czyli 4 wysuwane głośniki w narożnikach wanny oraz potężny subwoofer. Robi wrażenie, prawda? Lecz to jeszcze nie koniec. Wanna spa może być również wyposażona w 17 calowy telewizor z wbudowanymi głośnikami oraz odtwarzaczem DVD, co wznosi model Mirage na najwyższe szczyty luksusu. Jednak gwarancja niezapomnianych efektów wizualnych oraz audio, to nie tylko zasługa sprzętu nagłaśniającego z najwyższej półki. Wielką rolę odgrywa również specjalnie zaprojektowany kształt wanny, mianowicie – podniesiona linia brzegowa, która ukierunkowuje dźwięk do użytkowników wewnątrz wanny. Dobra akustyka to jedno, jednak jest to przede wszystkim wspaniała ochrona dla naszego ciała przed wiatrem, w przypadku gdy zdecydujemy się dokonać montażu na zewnątrz. Bezcenny komfort dla przyjemnego zażywania ciepłej kąpieli w zimowe i jesienne wieczory bez potrzeby „pełnego zanurzenia”, gdy wiatr nieprzyjemnie wieje nam w mokry tył głowy. Jacuzzi Mirage pełni funkcję zarówno naszego domowego centrum rozrywki, jak i prywatnego gabinet masażu. Z pełną odpowiedzialnością nadajemy mu tytuł niekwestionowanego lidera luksusu. Żadna inna wanna nie oferuje takich możliwości jak kanadyjska wanna Mirage.

Wanna SPA Mirage Curve wpuszczona w taras.

 

Więcej: https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/mirage-curve.htm

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu Wellness i SPA
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA