Nowoczesne grille gazowe, grillowędzarki, stalowe konstrukcje do zabudowy letnich kuchni to nie cała oferta firmy TAPIS.PL w zakresie wyposażenia ogrodów, działek i campingów.

Dla zwolenników tradycji lub stylowego designu ogrodowej architektury od wielu lat dedykujemy rustykalne grille z cegły i kamienia lub mocno już rozpowszechnione betonowe grille z serii Flinston.

 

 

Teraz rozszerzyliśmy ofertę o nowe rustykalne modele grillów ogrodowych. Nowy zbiór tradycyjnych grilli to aż  dwanaście modeli, małe duże i średnie. To piękne, murowane grille wykonywane z cegły i kamienia (piaskowiec). Każdy tradycjonalista znajdzie tutaj najbardziej pasujący grill do jego potrzeb i upodobań.

Modele nr: 31 i 32 to małe i proste, odkryte od góry podstawy pod żeliwne lub gazowe paleniska grillujące:

Średnie grille z okapem dymowym, o prostej konstrukcji to modele: 27, 28, 29, 30.

3

Grille nieco bardziej rozbudowane czyli wyposażone w schowki i miejsce do zamontowania pieca chlebowego to modele: 25, 26, 35, 36.

Najbardziej imponujące grille, stwarzające najwięcej możliwości przygotowania najrozmaitszych potraw, jednocześnie pozwalające zaaranżować miejsca dla wyposażenia dodatkowego jak: lodówka, zlew, mikrofala czy barek to dwie propozycje: nr. 33 i nr. 34.  Ze względu na tak wszechstronne możliwości grille te z powodzeniem spełnią rolę letniej kuchni.

Dominujące materiały użyte do budowy letnich kuchni grillowych nr. 33 i 34 to oczywiście piaskowce, cegła, dębowe elementy stolarskie. Masywne elementy drewniane jak belki, blaty drzwiczek i szafek nadają całości wrażenia solidności i wielowiekowej trwałości. Tak wykonana letnia kuchnia w przydomowym ogrodzie lub w obiekcie o charakterze wypoczynkowym będzie doskonałym miejscem kameralnych spotkań firmowych lub rodzinnych. Stanie się też chętnie odwiedzanym schronieniem w deszczowe wieczory gdzie zawsze energetyzująco będzie działał grill, naturalnym ciepłem emanował chlebowy piec, a w podręcznej lodówce czy barku znajdziemy zimny napój lub rozgrzewający trunek. W przestronnych zadaszonych kuchniach ogrodowych zawsze znajdzie się miejsce do ulokowania gazowej lampy ogrodowej. Jasne białe światło i przyjemne ciepło emitowane przez gazowe lampy skutecznie wydłuży sezon grillowych biesiad i pozwoli dłużej cieszyć się komfortowo wyposażonym ogrodem. Z pewnością tak przytulne ogrodowe refugium każdego przyciągnie jak magnes.

Standardowo wszystkie grille wyposażone są w poziome ruchome ruszty i obrotowe elektryczne szpice.
Do komfortowego i bezpiecznego grillowania proponujemy także tradycyjne, masywne, żeliwne ruszty lub nowoczesne i komfortowe grille gazowe do zabudowy.

Pełna oferta grilli ogrodowych w serwisie: https://www.tapis.pl/grille/

 

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille