Zakłady stolarskie TAPIS.PL od 25 lat tworzą przepiękne i funkcjonalne wyroby z drewna. Dwa lata temu poszerzyliśmy ofertę firmy o siedem modeli domków saunowych – Libra, Gemini, Orion, Vela, Taurus, Virgo, Andromeda. Ze względu na wielkie powodzenie z jakim spotkały się zewnętrzne domki saunowe firmy TAPIS, już po dwóch latach postanowiliśmy poszerzyć naszą gamę domków saunowych o trzy kolejne modele.

Są to dwa nowoczesne, ogrodowe domki ARIES i INDUS i jeden rustykalny LEO.

ARIES idealnie komponuje się w nowoczesnej aranżacji ogrodu lub działki.

ARIES to nowoczesny domek saunowy o wymiarach 3,80 x 3,00 m. Sauna ogrodowa Aries posiada niezwykle designerską, prostą w formie bryłę. Poza tym domek został wyposażony w przeszkloną fasadę wraz z pojedynczymi drzwiami szklanymi. Wysokość całego domku to 249 cm, natomiast wysokośc ścian bocznych to 244 cm. Wyposażenie domku oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta.

 

Domek saunowy z zadaszonym tarasem swoją neutralną, prostą stylistyką stanowi uniwersalne rozwiązanie dla każdego typu przestrzeni, doskonale będzie prezentował się w każdym ogrodzie, działce, campingu, plaży, ośrodku spa czy publicznym basenie.

Domek ten ma wygodny i w całości zadaszony taras o wymiarach 300cmx 250cm, może więc pełnić rolę altany lub miejsca do grillowania przy każdej pogodzie.

W okresie zimowym taras można zaadaptować na niewielka drewnianą balię. 

Wysokość domku INDUS to 239 cm.Wyposażenie domku wewnątrz oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta.

Rustykalny domek LEO, wygodny, tradycyjny w formie z małym przedsionkiem zewnętrznym, domek w całości kryty dwuspadowym dachem. Wysokość domku to 270 cm, natomiast wysokość ścian bocznych wynosi 216 cm. Model LEO został wyposażony w drzwi pojedyncze. Wyposażenie domku oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary wewnętrzne domku LEO z powodzeniem pozwolą doposażyć domek w wygodną kabinę prysznicową lub kąpielowo-parową, np. Wellis Minima lub Wellis Senzo Maxi.

 

Wszystkie trzy nowe modele domków saunowych technicznie i konstrukcyjnie są takie same jak znane już domki LIBRA, GEMINI, ORION, VELA, TAURYS, VIRGO, ANDROMEDA czyli:

– dwuścienna konstrukcja
– sauna wewnątrz domku nie ma ścian wspólnych z konstrukcją domku
– niskie koszty użytkowe sauny wewnątrz domków
– swobodnie rozszerzająca się zewnętrzna konstrukcja bez oddziaływania na wewnętrzną saunę
– masywne impregnowane krokwie podłogowe
– ściany zewnętrzne łączone techniką pióro-wpust
– możliwość zamontowania pieca opalanego drewnem
– trzy systemy oświetlenia w saunie
– zestaw głośników saunie
– atrakcyjna cena finalna
– dowolna konfiguracji sauny i każdego urządzenia wewnątrz domku.

Muttimedialna prezentacja – domek saunowy Orion

 

Szczegóły techniczne i to co wyróżnia nasze domki ogrodowe z sauną od innych w poniższym felietonie: https://www.tapis.pl/info/nowe-domki-saunowe-w-firmie-tapis.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny