Zakłady stolarskie TAPIS.PL od 25 lat tworzą przepiękne i funkcjonalne wyroby z drewna. Dwa lata temu poszerzyliśmy ofertę firmy o siedem modeli domków saunowych – Libra, Gemini, Orion, Vela, Taurus, Virgo, Andromeda. Ze względu na wielkie powodzenie z jakim spotkały się zewnętrzne domki saunowe firmy TAPIS, już po dwóch latach postanowiliśmy poszerzyć naszą gamę domków saunowych o trzy kolejne modele.

Są to dwa nowoczesne, ogrodowe domki ARIES i INDUS i jeden rustykalny LEO.

ARIES idealnie komponuje się w nowoczesnej aranżacji ogrodu lub działki.

ARIES to nowoczesny domek saunowy o wymiarach 3,80 x 3,00 m. Sauna ogrodowa Aries posiada niezwykle designerską, prostą w formie bryłę. Poza tym domek został wyposażony w przeszkloną fasadę wraz z pojedynczymi drzwiami szklanymi. Wysokość całego domku to 249 cm, natomiast wysokośc ścian bocznych to 244 cm. Wyposażenie domku oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta.

 

Domek Sanowy INDUS swoją neutralną, prostą stylistyką stanowi uniwersalne rozwiązanie dla każdego typu przestrzeni, doskonale będzie prezentował się w każdym ogrodzie, działce, campingu, plaży, ośrodku spa czy publicznym basenie.

INDUS ma wygodny i w całości zadaszony taras o wymiarach 300cmx 250cm, może więc pełnić rolę altany, lub miejsca do grillowania przy każdej pogodzie.

W okresie zimowym taras można zaadaptować na niewielka drewnianą balię. 

Wysokość domku INDUS to 239 cm.Wyposażenie domku wewnątrz oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta.

Rustykalny domek LEO, wygodny, tradycyjny w formie z małym przedsionkiem zewnętrznym, domek w całości kryty dwuspadowym dachem. Wysokość domku to 270 cm, natomiast wysokość ścian bocznych wynosi 216 cm. Model LEO został wyposażony w drzwi pojedyncze. Wyposażenie domku oraz sauny według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary wewnętrzne domku LEO z powodzeniem pozwolą doposażyć domek w wygodną kabinę prysznicową lub kąpielowo-parową, np. Wellis Minima lub Wellis Senzo Maxi.

 

Wszystkie trzy nowe modele domków saunowych technicznie i konstrukcyjnie są takie same jak znane już domki LIBRA, GEMINI, ORION, VELA, TAURYS, VIRGO, ANDROMEDA czyli:

– dwuścienna konstrukcja
– sauna wewnątrz domku nie ma ścian wspólnych z konstrukcją domku
– niskie koszty użytkowe sauny wewnątrz domków
– swobodnie rozszerzająca się zewnętrzna konstrukcja bez oddziaływania na wewnętrzną saunę
– masywne impregnowane krokwie podłogowe
– ściany zewnętrzne łączone techniką pióro-wpust
– możliwość zamontowania pieca opalanego drewnem
– trzy systemy oświetlenia w saunie
– zestaw głośników saunie
– atrakcyjna cena finalna
– dowolna konfiguracji sauny i każdego urządzenia wewnątrz domku.

Muttimedialna prezentacja – domek saunowy Orion

 

Szczegóły techniczne i to co wyróżnia nasze domki ogrodowe z sauną od innych w poniższym felietonie: https://www.tapis.pl/info/nowe-domki-saunowe-w-firmie-tapis.html

Podobne aktualności:
  1. Nowe domki saunowe w firmie TAPIS
  2. Sauny Panorama i Klementyna Glass z oferty TAPIS DESIGN
  3. Kola – sauna bania i domek saunowy infrared
  4. Nowe prysznice solarne w ofercie TAPIS
  5. Dwufunkcyjne piece do saun TAPIS DESIGN
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny