Dodano: 2017.01.09

Prostota i minimalizm ciągle dominują w urządzaniu współczesnych wnętrz. Do takich wnętrz każda profesjonalna firma kominkowa oferuje bogatą gamę nowoczesnych pieców kominkowych. Tapis oprócz gigantycznej gamy ultra-nowoczesnych pieców ze stali lub steatytu oferuje stalowe i szklane stojaki do przechowywania opału, idealnie nawiązujące stylem do nowoczesnych kominków i pieców. Stojaki-drewutnie serii AN z firmy Tapis stały się już rozpoznawalnym produktem, nie tylko w Polsce, ale często też w Zachodniej Europie.

Dlatego nie zaniedbujemy tego zagadnienia, a wręcz przeciwnie wychodzimy mu naprzeciw i do sprzedaży wprowadzamy nową, szeroką kolekcje stalowych drewutni z serii AN. Jest to aż dziewięć nowych modeli, poczynając od AN-031 do AN-039.

Większość z nich może być wewnętrzną drewutnią do osadzenia w ścianie jak regał, czy wnęka do przechowywania drewna. To niewątpliwie nowość w ofercie polskich firm kominkowych. Wszystkie nowe drewutnie z serii AN wykonane są ze stali, dostępne w dowolnym kolorze.

Proste kubistyczne formy ułatwiają tworzenie kompozycji przestrzennych lub płaskich, wpisanych w powierzchnie ściany, całkowicie lub częściowo. Zwykle głębokość stalowych drewutni nie przekracza 40cm, więc łatwo wygospodarować dla nich miejsce. Kwadraty, prostokąty i okrągłe stalowe wnęki wypełnione polanami drewna mogą stać się oryginalną dekoracją nowoczesnego salonu, jednocześnie rozwiązaniem problemu przechowywania drewna do pieca czy kominka.

Warto wspomnieć, że niektóre drewutnie mają wewnętrzne powierzchnie wyłożone dodatkową ochronną warstwą stali, chroni ona malowane powierzchnie wnęk przed wytarciem. Tak więc nowe drewutnie z serii AN to nie tylko estetyczny dodatek do wystroju, ale także praktyczny mebel o wysokich cechach użytkowych.

Dostępne są następujące modele:

 

 

 

 

 

AN-031 prostokąt 180cm x 40cm x 40cm, z pełną tylną ścianą,  idealny pod zabudowę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AN-032 kwadrat 40cmx40cm, z pełna ścianką wewnątrz

 

 

 

 

 

 

 

AN-033 wolno stojąca drewutnia otwarta od góry, przypomina kosz do drewna o wysokości 60cm, głębokości 40cm i szerokości 40cm.

 

 

 

 

 

 

AN-034 oryginalna wolno stojąca stalowa drewutnia z frontowym ogranicznikiem w postaci trzech pionowych prętów zbrojeniowych, całość o wymiarach 160cm wysokości, 40cm szerokości i 30cm głębokości.

 

 

 

 

 

 

AN-035 stalowy prostokąt 40cm x 39cm bez tylnej ścianki, doskonały do tworzenia kompozycji przestrzennych.

 

 

 

 

AN-036 to okrągła drewutnia idealna do zabudowy jako wnęka, cała ze stali i oczywiście zabezpieczona wewnątrz dodatkową warstwą stali, średnica drewutni 75cm głębokość 40cm

 

 

 

AN-037 stalowy okrąg średnicy aż 150cm, głębokość 40cm, AN -037 może mięć wewnątrz pionową przegrodę oddzielającą drewno od stalowych półek, tak duży okrąg w ścianie można wykorzystywać również jako regał na dekoracyjne drobiazgi.

 

 

 

 

 

AN-038 to wysoki pionowy, okrągły kociołek, lekko zwężający się ku górze, wymiary; w podstawie średnica 50cm, wysokość 80cm.

 

 

 

 

 

AN-039 stalowy okrąg o średnicy 75cm, ze stabilnymi symetrycznie rozstawionymi nóżkami.

 

 

 

Nowe drewutnie firmy Tapis urozmaiciły bogatą kolekcje stalowych i szklanych stojaków do drewna o nowe formy i zastosowania.

Zobacz całą kolekcję akcesoriów kominkowych serii AN >>

Rafał Jaros
Specjalista z zakresu Systemów Grzewczych
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece