Tapis – od 2009 roku generalny dystrybutor kanadyjskiej firmy Coast Spas – producenta wanien SPA, produktów nieporównywalnych do żadnych innych wanien spa dostępnych do tej pory. Szczególną uwagę zwraca seria „Cascade”.

Zjawiskowa funkcja „kaskady” daje nam złudzenie większej przestrzeni. Iluzoryczny brak jednej ze ścian i przelewająca się cały czas woda stwarza wrażenie kąpieli w nurcie rwącej rzeki nad wodospadem. Wanny SPA ozdobią i uatrakcyjnią każde wnętrze. Bogaty wybór kolorów niecki, jak i obudowy zadowoli najbardziej wybrednych inwestorów. System koloroterapii – zmieniających się płynnie światełek odstresuje po ciężkim dniu wszystkich pragnących niczym niezakłóconego relaksu. Nasze prywatne SPA umieszczone na zewnątrz – dzięki systemowi grzałek podgrzewających wodę oraz pokrywie termicznej, pozwoli nam się cieszyć kąpielą przez cały rok.

Ergonomiczne siedziska zapewniają stu procentową stabilność w trakcie kąpieli. Dysze rozmieszczono w strategicznych miejscach ciała, aby masaż był najbardziej efektywny. Dodatkowo możliwość indywidualnego ustawienia kierunku i mocy dysz. Niesamowitą atrakcją dla dzieci jest „24 calowy wodospad” przystosowany do efektywnego rozluźniającego masażu ramion. Nad wyraz wydajny system nagłośnienia zaskoczy jakością najbardziej wybrednego melomana. Wymienione zalety sprawiają, że kanadyjskie wanny COAST SPAS osiągnęły największe światowe uznanie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem najbogatszych krajów świata. Do istniejącej już oferty wanien z serii Cascade II i III w bieżącym roku w miesiącu lipcu zostały dodane kolejne dwie – Cascade IV i V.

Niewielkie, kompaktowe wanny, świetnie pasującą wszędzie tam, gdzie brak większej przestrzeni.

System aromaterapii oparty jest na specjalnym dozowniku. Naciśnięcie przycisku dozownika uwalnia zapach do wanny SPA. Różnorodność zapachów – w dozowniku możemy umieścić dowolny aromat.

Multimedialna prezentacja dozownika aromaterapii w wannie Coast Spas
(zamontowanej w wannie Mirage z wodospadem)

Opcjonalnie do każdego z naszych produktów może zostać dołączony system zdalnego sterowania, który zmieni naszą wannę w rewelacyjne, inteligentne urządzenie sterowane telefonem. Pierwsza taka wanna z którą można będzie porozmawiać przez telefon, a ona wykona nasze polecenia. Możliwość skonfigurowania z domem inteligentnym (europejski system EIB). Wystarczy podłączyć Coast Spas do przewodu telefonicznego lub systemu komputerowego sterującego domem. Dzięki temu inteligentnemu systemowi jesteśmy w stanie oszczędzać czas oraz coraz droższą energię elektryczną. Nie musimy utrzymywać wanny w wiecznej gotowości, wystarczy, że jeżeli planujemy skorzystać z przyjemnego relaksu, a nie chcemy czekać po powrocie z pracy aby woda miała odpowiednią temperaturę, podnieść słuchawkę telefoniczną i „poprosić” wannę o przygotowanie odpowiedniej kąpieli. Również, gdy zapomnimy wyłączyć wannę nie będzie problemu, bo zrobimy to telefonicznie. Te zalety sprawią, że będziemy ECO, nie będziemy marnować bezużytecznie energii. To jeszcze nie koniec zalet Coast Spas. Wanna sama zorientuje się, jeżeli poziom wody będzie zbyt niski i – UWAGA – przypomni nam to głosem! Nie musimy sprawdzać czystości filtra. Coast Spa zrobi to za nas oraz poinformuje kiedy należy go wyczyścić.

Na obecną chwilę wszystko to stawia firmę Coast Spas w pozycji lidera w produkcji wanien SPA.

Po bliższe informacje na temat wanien SPA firmy Coast Spas zapraszam do serwisu internetowego https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA