Wielkie powodzenie z jakim już od 2 lat w Polsce cieszą się prysznice solarne skłoniły producenta do wzbogacenia  oferty handlowej o nowe modele i lepsze rozwiązania  techniczne.

Nowością w roku 2015 jest prysznic  BIG Jolly w wykonaniu aluminiowym. BIG Jolly to prosty, tani i praktyczny w użytkowaniu prysznic solarny. Pojemność zasobnika wynosi 40 litrów. Aluminiowy panel pomalowany w ciemny antracytowy kolor, w upalne i słoneczne dni jest w stanie zapewnić stały dostęp do ciepłej wody dla kilku osób.

W zestawach czy kompozycjach  kilku sztuk pryszniców np. często spotykanych w obiektach publicznych oryginalnie prezentują się modele o łukowo giętym kształcie panelu.   Do takich celów producent dedykuje  model HAPPY XL z tworzywa PE  (utwardzony polipropylen). HAPPY XL jest następcą rynkowego przeboju lata 2014 roku, czyli modelu HAPPY FIVE.

HAPPY XL jak nazwa sugeruje jest większym wydaniem HAPPY FIVE  pojemność wodna zasobnika nowego modelu to aż 44 litry wody, wysokość prysznica 220 cm.

Najpraktyczniejsze dla podróżujących samochodem z przyczepą campingową lub camperem  w okresie wakacyjnym okazały się niskie i lekkie prysznice HAPPY Go i JOLLY Go. Ze względu na małe rozmiary i niską wagę są chętnie zabierane do samochodu i wykorzystywane podczas letniego wypoczynku na campingu, działce lub  wszędzie tam, gdzie jest dostęp do bieżącej wody.  Seria niskich kampingowych paneli prysznicowych teraz wzbogaciła się o aluminiowy  model JOLLY FOUNTAIN.

JOLLU FOUNTAJN mierzy 115cm wysokości, a jego zasobnik wodny mieści 23 litry. Panel tego modelu w całości wykonany jest z aluminium, zakończony estetyczną, chromowaną baterią.

Wszystkie nowe prysznice dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej czyli: antracyt, biały, zielony, niebieski, cherry, orange, violet, fuxia.

Modele aluminiowe pryszniców teraz mogą być dodatkowo wyposażone w króciec podłączeniowy do ciepłej wody. Taka opcja polepsza uniwersalność ich zastosowań, a w naszym klimacie może przedłużyć okres praktycznego użytkowania pryszniców.

Prysznice solarne są dobrym przykładem tego jak estetyka wykonania, modny design, prosta obsługa i montaż oraz funkcjonalność i niska cena produktu owocują jego rynkowym sukcesem.

https://www.tapis.pl/baseny/prysznice/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny