Dodano: 2013.10.21

szyby pod piece kominkoweDla szczęśliwych posiadaczy piecyków wolnostojących, obawiających się o drewniane panele podłogowe, parkiet, lub inną łatwopalną powierzchnię pod urządzeniem grzewczym, firma Tapis proponuje praktyczne i niedrogie rozwiązanie – hartowaną szybę pod piec.

Nasza oferta obejmuje aż 10 różnych kształtów i rozmiarów modeli, oznaczonych literami od A do J. Daje to możliwość dobrania odpowiedniego produktu do charakteru wnętrza, jak i modelu pieca.

W przeciwieństwie do konkurencji która oferuje szyby o grubości 6mm, nasze szyby mają 8mm grubości, co zapewnia większe bezpieczeństwo i trwałość użytkowania.

Standardowo  produkowane szyby są przezroczyste, lub w kolorze brązowym (antisol).  Istnieje możliwość,  na życzenie  wykonania szyby w kolorze czarnym piaskowanym (mat), błyszczącym (czarny połysk) lub mlecznym.

I UWAGA!– firma Tapis jako pierwsza wprowadza absolutną nowość!  W trzech modelach szyb – A, E i C okrągły otwór o średnicy 150mm, ułatwiający montaż piecyków posiadających doprowadzenie bezpośredniego powietrza pod piecem. Bardzo często klienci kupujący taki piec – przykładem jest model Avila, lub Stromboli z oferty firmy Romotop, rezygnowali z opcji podłączenia powietrza na rzecz estetyki. Dzięki temu rozwiązaniu już nie będzie to konieczne, nic nie przeszkodzi ustawić stabilnie piecyk na szkle z jednoczesnym wykorzystaniem  opcji bezpośredniego podłączenia powietrza z zewnątrz.

Pełna oferta szyb kominkowych pod piece kominkowe >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece