Dodano: 2012.10.31

Z myślą o odbiorcach oczekujących niebanalnych rozwiązań do swoich wnętrz przygotowaliśmy ofertę produktów za pomocą których osiągniemy wymarzony efekt.
Luksusowa mozaika – szklana, marmurowa, stalowa lub kryształowa. Niespotykana różnorodność wzorów i kolorów. Ogromny wybór materiałów dowolnie łączonych w różnych kombinacjach sprawia, że zadowoli wszystkich nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Mozaika– jej zastosowanie jest bardzo wszechstronne. Małe kosteczki są niezwykle estetyczne i łatwo je utrzymać w czystości, stąd często wykłada się nimi ściany, podłogi, a nawet elementy armatury sanitarnej. Mozaika doskonale prezentuje się zarówno w dużych, jak i w małych przestrzeniach. Odpowiednio dobrana kolorystyka oraz dobrze dopasowana gra świateł sprawiają, że nawet niewielkie przestrzenie zyskują optycznie na wielkości.

Mozaikę można zastosować w każdym domowym pomieszczeniu. Wystarczy dobry pomysł oraz odrobina wyobraźni, a w pokojach, korytarzach czy salonach można wyczarować coś naprawdę niesamowitego. Można je swobodnie wykorzystywać w projektach publicznych takich jak wnętrza basenów, łaźnie czy sauny. Baseny, łaźnie oraz sauny są nieustannie narażone na działanie wody, wilgoci i środków chemicznych, stąd nie tylko wygląd, ale również jakość powinna być na pierwszym miejscu. I takie warunki spełniają nasze produkty.

Zapraszamy do serwisu http://www.mozaika.snk.pl/mozaiki.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa