Dodano: 2014.02.24

Firma TAPIS.PL od pięciu lat jest w Polsce przedstawicielem duńskiego producenta pieców kominkowych.  W ciągu tego okresu produkty WESTFIRE dały się poznać jako doskonale funkcjonujące urządzenia grzewcze opalane drewnem. Oprócz tego piece WESTFIRE charakteryzują się wielką dbałością o wszystkie detale stylistyczne, wyjątkowy design i wysoką jakość. Piece odznaczające się komfortową i łatwą obsługą. Szereg zalet i przewaga jakościowa nad produktami konkurencyjnymi, a także dobrze skalkulowana cena zaowocowały olbrzymią ilością sprzedanych egzemplarzy. Tak dobre przyjecie produktów WESTFIRE zachęciło importera do poszerzenia swojej oferty o nowoczesne grille gazowe produkowane przez WESTFIRE, jednocześnie grille te są doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty tradycyjnych i nowoczesnych grilli, pieców chlebowych, żeliwnych pieców do pizzy, nowoczesnych stołów grillujących barbecue.

Nowa seria grilli gazowych WESTFIRE to cztery różnej wielkości świetnie wyposażone i wykonane mobilne urządzenia wyposażone we wszystko to co potrzebne do zdrowego, bezpiecznego i komfortowego grillowania.

Grille gazowe WESTFIRE są urządzeniami prostymi w obsłudze, wystarczy podłączyć butlę z gazem propan-butan i uruchomić palniki włącznikiem piezoelektrycznym, a następnie ustawić żądany sposób pieczenia. Efekt grillowania oprócz palników gazowych polepsza promiennik podczerwieni umieszczony w tylnej ściance rusztu. Ilość palników gazowych w każdym modelu grilla jest zróżnicowana: w najmniejszym modelu oznaczonym symbolem 3 – są trzy palniki gazowe, w modelu 4 -cztery palniki gazowe, i analogiczne w pozostałych modelach 5 i 6, ponadto promiennik podczerwieni dostępny w modelach 4,5 i 6. Każdy grill ma także jeden dodatkowy palnik boczny.

W opcjach dodatkowych dostępne są ruszty żeliwne oraz obrotowe rożna. Bogato wyposażony grill WESTFIRE zadowoli najbardziej wymagających zwolenników potraw z grilla i zapewni doskonale wypieczone potrawy.

Łatwość i komfort użytkowania grilla GAZOWEGO WESTFIRE polepszają cztery kółka, sprawiają że całe urządzenie jest mobilne i łatwo można zmieniać miejsce grillowania. Grillowanie na zewnątrz przy silnym wietrze też jest możliwe bo grill posiada dużą bezpieczną osłonę przed wiatrem. Nowoczesny grill gazowy WESTFIRE ma tą przewagę nad tradycyjnymi węglowymi, że nie absorbuje tyle czasu i uwagi od osoby obsługującej, a to pozwala spędzić więcej czasu w towarzystwie zaproszonym do biesiady.

Gazowe grille mogą być także użytkowane w pomieszczeniach zamkniętych wyposażonych w sprawną wentylację lub przewiew powietrza w pomieszczeniu. To niewątpliwe zalety które pozwalają wydłużyć sezon grillowy i uniezależnić się od wpływów pogody.

Na trwałość i obsługę niewątpliwie pozytywnie wpływa to, że grille WESTFIRE w całości wykonane są kwasoodpornej stali, łatwej w utrzymaniu w czystości i bardzo trwałej.

Atutem może się okazać wybór czterech różnych wielkości, producent zaprojektował je tak aby każdy mógł dobrać odpowiedni model optymalny do określonych potrzeb. Do każdego zakupionego modelu grilla importer dołącza solidny pokrowiec odporny na czynniki atmosferyczne.

 

Poniżej najważniejsze wymiary wszystkich grilli WESTFIRE:

MODEL 3 -moc 13kW
Wymiary zewnętrzne: wysokość – 130cm, szerokość – 68cm, głębokość – 67cm
Powierzchnia grilla: szerokość – 59cm, głębokość – 47cm
Waga 65 kg.

MODEL 4 -moc 19kW
Wymiary zewnętrzne: wysokość – 131cm, szerokość – 84 cm, głębokość – 67cm
Powierzchnia grilla: szerokość – 75cm, głębokość -47cm
Waga 80 kg

MODEL 5 -moc 23kW
Wymiary zewnętrzne: wysokość – 130cm, szerokość -100cm, głębokość -68cm
Powierzchnia grilla: szerokość -95cm, głębokość -47cm
Waga 95kg

MODEL 6 -moc 28kW
Wymiary zewnętrzne: wysokość – 130cm, szerokość – 115cm, głębokość – 68cm
Powierzchnia grilla: szerokość -113cm, głębokość -47cm
Waga -100kg

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/promocje/grille-gazowe.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille