Firma Tapis uzupełnia ofertę wanien SPA o luksusowe pokrywy – bezobsługowe, podnoszone hydraulicznie.  Zintegrowany podnośnik hydrauliczny zapewnia bezpieczne, dwupozycyjne otwieranie i zamykanie pokrywy. Innowacyjna technika i trwałe materiały zapewniają prostotę obsługi, oraz gwarantują długi okres bezusterkowego użytkowania produktu.

Szeroki  wybór rozmiarów, zaokrąglone narożniki, bogaty wybór kolorów, to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią pokrywę do każdej wanny SPA z naszej i nie tylko naszej oferty.

Pokrywę bez trudu – dzięki wspomnianemu  podnośnikowi – podniesiemy jedną ręką do pozycji pionowej.

Pokrywy zbudowane z polimerów, wewnątrz wypełnione pianką izolacyjną nie zmieniającą objętości pod wpływem pary, lub niekorzystnych warunków atmosferycznych. Odporne na pleśń, oraz nieprzyjemne zapachy. Super twarda powierzchnia pokrywy pokryta polimerem nie zmienia się  pod wpływem promieni UV i wytrzymuje najsurowsze warunki pogodowe nie wymagając konserwacji.

Technologia w jakiej zbudowana jest pokrywa  daje jej nośność powyżej 300 kg, łatwo utrzymując  śnieg, lód, zwierzęta i wiele innych.

Po podniesieniu do pionu przez podnośnik hydrauliczny pokrywa zapewnia dodatkowo większą prywatność, oraz stanowi ekran chroniący przed wiatrem.

Pokrywa z podnośnikiem posiada  zabezpieczenie przed niekontrolowanym użytkowaniem w postaci stalowej kłódki. Pokrywy, dzięki prostej obsłudze i materiałom z których są wykonane nie mają sobie równych w branży SPA. To produkt numer 1. W przypadku awarii, lub mechanicznego uszkodzenia – pełny dostęp do części zamiennych.

Myślę, że przytoczone argumenty zachęcą wszystkich posiadaczy wanien SPA do zainwestowania w tak doskonały i praktyczny  przede wszystkim produkt.

Zobacz: ulotka reklamowa przykryć do wanien i basenów SPA ->> pobierz ->>

Podobne aktualności:
  1. Dwie leżanki w wannach SPA Flow III i Flow IV
  2. Wanny SPA z rynną przelewową – Flow 1 i Flow 2
  3. Ogrodowa wanna SPA – HARD EGG
  4. Podgrzewane leżaki SPA
  5. Tarasowe przykrycie basenowe
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA