Grill ogrodowy Flinston 5Czy wyobrażamy sobie udany sezon letni bez spotkań towarzyskich z grillem w roli głównej? Tradycja tego typu imprez zagościła już na dobre w naszym kraju, gdzie lato bywa krótkie i często niespecjalnie ciepłe. Grillujemy z przyjaciółmi, rodziną, a kolacja z grilla wieczorem, w ogrodzie może z powodzeniem zastąpić romantyczną kolację przy świecach. Grill ogrodowy to element coraz częściej zaliczany do podstawowego wyposażenia przydomowych ogrodów.

Dlatego Firma Tapis rozszerza ofertę grilli z serii rustykalnych Flinstonów o kolejny, w zdecydowanie nowoczesnej formie grill  Flinston 5.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli przenośnych, metalowych grili, lecz jeśli chcemy, aby nasz ogród nabrał niepowtarzalnego charakteru postawmy na grill ogrodowy FLINSTON.

Do coraz nowocześniejszej małej architektury ogrodowej nie zawsze już pasują modele 1, 2 lub 3, które, przypominam, mają charakter rustykalny, paleniska zwieńczane ozdobami w formie nieregularnych kamieni, masywne blaty, drewniane daszki, wyglądem przypominają wypaloną glinę, lub piaskowiec. Grille te od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a potwierdzeniem tego jest ogromna ilość realizacji nie tylko w Polsce —> Galeria Grilli TAPIS.PL.  Grill Flinston 5 to nowy model z oferty Tapis, to grill o zupełnie innym design. Specjalnie użyto tego słowa, aby podkreślić  nowoczesny wygląd produktu. Obła forma, prosta, bez dodatkowych ozdób – jedynie zróżnicowana kolorem. Grill wykonany z mas imitujących beton, wewnątrz  wyłożony materiałami akumulującymi ciepło. Do jego budowy użyto podobnie jak do wszystkich grilli z serii Flinston materiałów nie tylko żaro – ale również mrozoodpornych, zdolnych przetrwać każdą srogą zimę. Tworząc tę nową formę nie zapomniano o dodatkowej, nowoczesnej galanterii ogrodowej – stolikach, ławach czy ławo-stolikach. Równie prostych w formie, doskonale pasujących do nowoczesnego charakteru otoczenia.

Więcej informacji o grillach ogrodowych serii Flinston w serwisie:
https://www.tapis.pl/grille/flinston/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille