Kominek Marta 10Kolejna odsłona zestawu kominkowego z serii Marta. Tym razem nasza propozycja skierowana jest do posiadaczy dużego pomieszczenia, którego głównym akcentem ma być prosty, nowoczesny kominek. Ważne nie tylko ciepło, ale widok spektaklu płomieni w  panoramicznym o szerokości 1000mm wkładzie kominkowym.  To już drugi  nowoczesny zestaw kominkowy z tak szerokim wkładem. Wkład ujęty w prostą marmurową ramę, nie odwracającą uwagi od najważniejszego elementu jakim w kominku jest ogień. Szeroka, wygodna, również marmurowa półka pod stosunkowo wysoko umieszczonym paleniskiem pozwoli na bezpiecznie i komfortowo uzupełniać paliwo w trakcie użytkowania.

Dwie obszerne szuflady (wymiary: szerokość 85 cm, x głębokość 59 cm x wysokość 35cm  -w środku wysokość 30 cm) w  podstawie Marty 10 to idealne miejsce aby ukryć wszystkie akcesoria potrzebne do palenia, lub wykorzystać je w inny dowolny sposób.  W przypadku rezygnacji z szuflad, otrzymujemy pod podstawą pustą przestrzeń w której  ozdobnie ułożone polana będą dodatkową dekoracją. Symetryczna bryła jest wykończona z dwóch stron podświetlanymi  półkami bocznymi.  Na zdjęciu półki  wykonane z płyty meblowej odpowiednio skoordynowanej z materiałem podstawy i szuflad. Podkreślamy – bogaty wybór zarówno kolorów jak i faktur, pozwoli optymalnie dostosować naszą Martę 10 do istniejącego wystroju wnętrza. Wzornik kolorów i faktur znajdziesz tutaj:  https://www.tapis.pl/pobierz/plyty-wzornik.pdf

                   

Opcja druga – półki wykonane ze szkła, a górne oświetlenie nadaje  optyczną  lekkość całości. Opcjonalnie, front kominka może zostać wykończony szkłem. I tu znów otwiera się przed nami cała gama możliwości – od szkła jednokolorowego – duży wybór kolorów, poprzez ich łączenie, aż do opisywanego już wcześniej, przy Marcie 9 nadruku na szkle.

https://www.tapis.pl/info/nowoczesny-kominek-marta-9-szklane-wariacje.html

I w tym wypadku nie ma ograniczeń dla naszej wyobraźni. Wszystko jest możliwe. Zdjęcie, reprodukcja obrazu – wszystko co nam w duszy gra. Możemy pomóc, ale nie narzucamy swoich pomysłów.

Wymiary kominka Marta 10:
szerokość: 201cm
– wysokość blatu: 60cm
– wysokość całkowita: 200cm
– głębokość blatu: 78cm
– szerokość wkładu: 100 cm
– szerokość wnęki na drewno/szuflady: 173cm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki